Alle producten
-
epoxyharsisolatie
-
Middelgrote Voltageisolatie
-
De Isolatie van de hoogspannings Epoxyhars
-
Vacuümvermogenschakelaar
-
Epoxyharsring
-
Elektromechanismecomponenten
-
gegoten harstransformator
-
Aardingsschakelaar
-
Koper Elektrocontacten
-
De hoogspanning maakt Schakelaar los
-
De Remhaak van de zinkoxidebliksem
-
Industriële Kabelbanden
-
Elektrobuis Plastic Pijp
-
Hoogspanningsindicatoren
-
gevormde gevalstroomonderbreker
-
de schakelaar van de ladingsbreker
-
De Transformator van de machtsdistributie
-
StephanQiuPu is een grote stroomfabriek. wij stellen zeer u tevreden. met u opnieuw zal samenwerken!
Brown Epoxy Resin Medium Voltage Outdoor Support Insulators with 175mm Length
| Materiaal: | Giethars |
|---|---|
| Kleur: | Rood/Bruin |
| Hoogte: | 175 mm |
High-pressure die casting precision mold with APG insulators
| Materiaal: | Staal |
|---|---|
| Kleur: | Rood/Bruin |
| Hoogte: | 125 mm-380 mm |
Epoxyhars Middenspanning 75X190 24kV Support Capacitor Isolator met 80pF
| Materiaal: | Giethars |
|---|---|
| Kleur: | Rood/Bruin |
| Hoogte: | 190 mm |
6kV Epoxyhars Draagcapaciteit Isolator voor 125pF met 130mm Lengte
| Materiaal: | Epoxyhars |
|---|---|
| Kleur: | Rood |
| Kruipafstand: | 280 mm |
210mm Hoogte 24kv Epoxyhars Ondersteuningscapaciteit Isolators voor Aardingsschakelaar
| Materi-: | Giethars |
|---|---|
| Tarief spanning: | 24KV |
| Kleur: | Rood |
11kV Epoxyhars Giet hars Draagvermogen Isolator met Hoogspannings Binnen Schakelmaterieel
| Materiaal: | Epoxyhars |
|---|---|
| Kleur: | Rood |
| Kruipafstand: | 280 mm |
630A 10kV Elektrische epoxyhars Middenspanningsondersteunende isolatoren met ontkoppelingsschakelaar
| Materiaal: | Epoxyhars |
|---|---|
| Kleur: | Rood |
| Tarief spanning: | 10kV |
11kV Epoxyhars Steunisolator met Condensator van 20pF tot 125pF
| Materiaal: | Epoxyhars |
|---|---|
| Kleur: | Rood |
| Kruipafstand: | 240 mm |
24kV epoxyhars steunisolator in middenspanningsschakelkast
| Materi-: | Giethars |
|---|---|
| Tarief spanning: | 24KV |
| Kleur: | Rood |
Hoogduurzame ronde epoxyharsisolatie voor professionele toepassingen
| Chemische weerstand: | Hoog |
|---|---|
| Corrosieweerstand: | Hoog |
| Materiaal: | epoxyhars |

