Alle producten
-
epoxyharsisolatie
-
Middelgrote Voltageisolatie
-
De Isolatie van de hoogspannings Epoxyhars
-
Vacuümvermogenschakelaar
-
Epoxyharsring
-
Elektromechanismecomponenten
-
gegoten harstransformator
-
Aardingsschakelaar
-
Koper Elektrocontacten
-
De hoogspanning maakt Schakelaar los
-
De Remhaak van de zinkoxidebliksem
-
Industriële Kabelbanden
-
Elektrobuis Plastic Pijp
-
Hoogspanningsindicatoren
-
gevormde gevalstroomonderbreker
-
de schakelaar van de ladingsbreker
-
De Transformator van de machtsdistributie
-
StephanQiuPu is een grote stroomfabriek. wij stellen zeer u tevreden. met u opnieuw zal samenwerken!
24kv Indoor Vacuum Circuit Breaker Withdrawable Cassette Type in Switchgear
| Naam: | VCB-Stroomonderbreker |
|---|---|
| Ruimtestroom: | 25kA-40kA |
| Spanning: | Hoogspanning |
24 kV SF6 Loadbreaker Switch Isolatie en werking mechanisme met schakelaar
| Kleur: | Roodbruin |
|---|---|
| Rataedvoltage: | 24KV |
| Temperatuur: | -15 tot 40 |
Hoogspannings Binnen Vacuümstroomonderbreker 630A - 4000A
| Tariefvoltage: | 12 KV |
|---|---|
| Frequentievoltage: | 42 kV |
| Ruimtestroom: | 20kA-31.5kA |
24 kV vacuümcircuitbreker met 275 mm paal in middenspanningsschakelaar
| Naam: | 24kV VCB-stroomonderbreker |
|---|---|
| Spanning: | hoge spanning |
| Tarief huidige: | 630A-4000A |
72,5 kv buitenvacuümstroomonderbreker met porseleinen steunisolator
| Materiaal: | S304 |
|---|---|
| Tarief spanning: | 72,5 kV |
| Frequentie Spanning: | 120 kV |
Middelgrote Voltage/Hoogspannings Openlucht Vacuümstroomonderbreker
| Materiaal: | S304 |
|---|---|
| Tariefvoltage: | 12 kV |
| Frequentievoltage: | 42 kV |
Binnen VCB Schakelaar Vacuümonderbreker 24kV/630A Hoogspanning 800mm
| Naam: | VCB-Stroomonderbreker |
|---|---|
| Spanning: | hoge spanning |
| Tarief huidige: | 630A-4000A |
De kant zet Vacuümstroomonderbrekerhoogspanning Binnen met Machtsmechanisme 1250A op:
| Tarief spanning: | 12 kV |
|---|---|
| Frequentie Spanning: | 42 kV |
| Ruimtestroom: | 20KA-31.5KA |
Hoogspanning VCB-stroomonderbreker Binnenvacuüm 24kV / 2500A-3150A
| Naam: | VCB-Stroomonderbreker |
|---|---|
| Spanning: | hoge spanning |
| Tarief huidige: | 2500A-3150A |
630A - 1250A van de de Hoogspannings de Vacuümstroomonderbreker van de trekkrachtstaaf Binnenstroomonderbreker VCB/VS1
| Kleur: | Wit |
|---|---|
| Wellustig: | 630A-1250A |
| Lengte: | 191mm |

