Alle producten
-
epoxyharsisolatie
-
Middelgrote Voltageisolatie
-
De Isolatie van de hoogspannings Epoxyhars
-
Vacuümvermogenschakelaar
-
Epoxyharsring
-
Elektromechanismecomponenten
-
gegoten harstransformator
-
Aardingsschakelaar
-
Koper Elektrocontacten
-
De hoogspanning maakt Schakelaar los
-
De Remhaak van de zinkoxidebliksem
-
Industriële Kabelbanden
-
Elektrobuis Plastic Pijp
-
Hoogspanningsindicatoren
-
gevormde gevalstroomonderbreker
-
de schakelaar van de ladingsbreker
-
De Transformator van de machtsdistributie
-
StephanQiuPu is een grote stroomfabriek. wij stellen zeer u tevreden. met u opnieuw zal samenwerken!
630A-1250A /11kv Volledig geïsoleerde, binnenshuis vaste, afgesloten netschakelaar
| Naam van het product: | Vaste schakelaar |
|---|---|
| Standaardspanning: | 11kV |
| Tarieffrequentie: | 50 Hz |
Mechanisme van het metaal het Beklede 3150A 11kV MV Middelgrote Voltage
| Productnaam: | MV Vast Mechanisme |
|---|---|
| Tariefvoltage: | 11KV |
| Tarieffrequentie: | 50Hz |
Kyn28-12/630A-4000A Indoor gepantserde verwisselbare wisselstroom met een metalen omheining
| Productnaam: | Vaste schakelaars |
|---|---|
| Tarief spanning: | 11kV |
| Tarieffrequentie: | 50 Hz |
11 kV solide geïsoleerde werkingsmechanisme met schakelaar
| Beschermingsgraad: | IP 50 |
|---|---|
| Geschat het werk voltage: | AC, 220 |
| Frequentie: | 50 Hz |
Kyn28-12/630A-4000A Binnen gepantserde uitneembare AC metaal-omsloten schakelinstallatie met 800mm breedte
| Productnaam: | Vaste schakelaars |
|---|---|
| Tarief spanning: | 12KV |
| Tarieffrequentie: | 50 Hz |
11 kV elektrisch hoogspanningsgasgevulde schakelaar
| Materiaal: | SS304 |
|---|---|
| Lengte: | 1,7 M |
| Huidig: | 630A/1250A |
36kv gewapende verwisselbare AC-metalen ingebouwde inwendige schakelaar met schakel
| Productnaam: | Vaste schakelaars |
|---|---|
| Beoordeel spanning: | 36kV |
| Tarieffrequentie: | 50 Hz |
36 kV-sluiting in SF6-schakelingsapparatuur ter bescherming van de schakelaar van de belastingonderbreker en de stroomtransformer
| Place of Origin: | Zhejiang, China |
|---|---|
| Merknaam: | QIUPU/OEM |
| Product name: | FUSE |
1000 mm secundair vergrendelingsmechanisme tussen stroomonderbrekers
| Materiaal: | staal |
|---|---|
| hoektand: | KYN28-12/GZS1 |
| Breedte: | 8001000mm |
12kV XGN15-12 Metalen MV Middenspanningsschakelaar SF6 630A-1250A
| Naam van het product: | SF6 MV Vast Mechanisme |
|---|---|
| Rate Voltage: | 12 kV |
| Tarieffrequentie: | 50 Hz |

