Alle producten
-
epoxyharsisolatie
-
Middelgrote Voltageisolatie
-
De Isolatie van de hoogspannings Epoxyhars
-
Vacuümvermogenschakelaar
-
Epoxyharsring
-
Elektromechanismecomponenten
-
gegoten harstransformator
-
Aardingsschakelaar
-
Koper Elektrocontacten
-
De hoogspanning maakt Schakelaar los
-
De Remhaak van de zinkoxidebliksem
-
Industriële Kabelbanden
-
Elektrobuis Plastic Pijp
-
Hoogspanningsindicatoren
-
gevormde gevalstroomonderbreker
-
de schakelaar van de ladingsbreker
-
De Transformator van de machtsdistributie
-
StephanQiuPu is een grote stroomfabriek. wij stellen zeer u tevreden. met u opnieuw zal samenwerken!
zoekwoorden [ high voltage current transformer ] bij elkaar passen 163 producten.
Medium / High Voltage Epoxy Harz Isolator Schakelcomponenten 3150A 11 KV
| Materiaal: | Giethars, epoxyhars |
|---|---|
| Snelheidsspanning: | 11 kV |
| Frequentiespanning: | 42 kV |
4000A 11kv Indoor Three Phases Isolation Switch with Motor Operating Mechanism
| Snelheidsspanning: | 11kV |
|---|---|
| Tarief stroom: | 4000A |
| Hete Stabiele Stroom: | 12.5kA/4S |
De elektrohoogspanning maakt Schakelaar, de Schakelaar GN19-12 van de 3 Faseisolator los
| Beoordeel spanning: | 12KV |
|---|---|
| Tarief stroom: | 400A |
| Hete Stabiele Stroom: | 12.5kA/4S |
De Hoogspanning van GN30-12D 12kV maakt de Onderbrekingsschakelaar los van de Schakelaar Binnenlading
| Beoordeel spanning: | 12KV |
|---|---|
| Tarief stroom: | 630A-1250A |
| Hete Stabiele Stroom: | 12.5kA/4S |
van de Epoxyharsspuiten van 24kV 630A Erkende CEI van de de Isolatiehoogspanning Lange Levensduur
| Materiaal: | epoxyhars |
|---|---|
| Kleur: | Roodbruin |
| Higth: | 315 mm |
Epoxyharsmuur door het Isoleren de Hoogspanning van de Schildring 40.5kV
| Kleur: | Rood |
|---|---|
| Materiaal: | Giethars |
| Snelheidsspanning: | 40.5kV |
24 kV/185/ 630A Epoxyarzinspout Bushing High Voltage ved LonIEC Approg Lifeaspn
| Materiaal: | epoxyhars |
|---|---|
| Kleur: | Roodbruin |
| Higth: | 340 mm |
24 kV epoxyhars V.T Spout Bushing Isolator in Middenspanningsschakelaar
| Materiaal: | Epoxyhars |
|---|---|
| Kleur: | Rood/Bruin |
| Hoogte: | 315 mm |
Mechanisme van het metaal het Beklede 3150A 11kV MV Middelgrote Voltage
| Productnaam: | MV Vast Mechanisme |
|---|---|
| Tariefvoltage: | 11KV |
| Tarieffrequentie: | 50Hz |
Met metaal beklede MV middenspanningsschakelaars SF6 630A 12kV
| Productnaam: | SF6 MV vast schakelmateriaal |
|---|---|
| Rate Voltage: | 12KV |
| Tarief Frequentie:: | 50Hz |

