Alle producten
-
epoxyharsisolatie
-
Middelgrote Voltageisolatie
-
De Isolatie van de hoogspannings Epoxyhars
-
Vacuümvermogenschakelaar
-
Epoxyharsring
-
Elektromechanismecomponenten
-
gegoten harstransformator
-
Aardingsschakelaar
-
Koper Elektrocontacten
-
De hoogspanning maakt Schakelaar los
-
De Remhaak van de zinkoxidebliksem
-
Industriële Kabelbanden
-
Elektrobuis Plastic Pijp
-
Hoogspanningsindicatoren
-
gevormde gevalstroomonderbreker
-
de schakelaar van de ladingsbreker
-
De Transformator van de machtsdistributie
-
StephanQiuPu is een grote stroomfabriek. wij stellen zeer u tevreden. met u opnieuw zal samenwerken!
zoekwoorden [ spout insulator ] bij elkaar passen 63 producten.
24 kV/630A Epoxyhars Spout Bushing Hoogspanning Ved LonIEC Approg Lifeaspn
| Materiaal: | epoxyhars |
|---|---|
| Kleur: | Roodbruin |
| Higth: | 340 mm |
24 kV/185/ 630A Epoxyarzinspout Bushing High Voltage ved LonIEC Approg Lifeaspn
| Materiaal: | epoxyhars |
|---|---|
| Kleur: | Roodbruin |
| Higth: | 340 mm |
Isolatie van de contactspoot 24Kv/1250A
| Materiaal: | Epoxyhars, giethars |
|---|---|
| Kleur: | Roodbruin |
| Higth: | 375 mm |
11kv 4000A Epoxy Casting Resin Insulator V. T Spout Bushing
| Materiaal: | epoxyhars |
|---|---|
| Snelheidsspanning: | 11 kV |
| Huidig: | 4000A |
630A/1250A/1600A 24kV giethars Isolator Spout Bushing Protect Koperen busbar
| Materiaal: | Epoxyhars, giethars |
|---|---|
| Kleur: | Rood/Bruin |
| Hoogte: | 375 mm |
24 kV epoxyhars V.T Spout Bushing Isolator in Middenspanningsschakelaar
| Materiaal: | Epoxyhars |
|---|---|
| Kleur: | Rood/Bruin |
| Hoogte: | 315 mm |
24kV 3150A-4000A Epoxyhars V.T. Tuit Bussen Isolator in Middenspanningskast
| Materiaal: | Epoxyhars, giethars |
|---|---|
| Kleur: | Rood/Bruin |
| Hoogte: | 375 mm |
De Epoxy Gegoten Hars van mechanismespuiten het Ringen van de Doos 10kV 2500A van het Isolatiecontact
| Materiaal: | Gietende Hars, Epoxyhars |
|---|---|
| Tariefvoltage: | 12 KV |
| Frequentievoltage: | 42 kV |
36kv Epoxyhars VT Spout Bushing Isolatie Contactor Box
| Color: | Red |
|---|---|
| Material: | Epoxy Resin |
| Rate Voltage: | 36kV |

