Alle producten
-
epoxyharsisolatie
-
Middelgrote Voltageisolatie
-
De Isolatie van de hoogspannings Epoxyhars
-
Vacuümvermogenschakelaar
-
Epoxyharsring
-
Elektromechanismecomponenten
-
gegoten harstransformator
-
Aardingsschakelaar
-
Koper Elektrocontacten
-
De hoogspanning maakt Schakelaar los
-
De Remhaak van de zinkoxidebliksem
-
Industriële Kabelbanden
-
Elektrobuis Plastic Pijp
-
Hoogspanningsindicatoren
-
gevormde gevalstroomonderbreker
-
de schakelaar van de ladingsbreker
-
De Transformator van de machtsdistributie
-
StephanQiuPu is een grote stroomfabriek. wij stellen zeer u tevreden. met u opnieuw zal samenwerken!
zoekwoorden [ switchgear load breaker switch ] bij elkaar passen 217 producten.
10-35KV van de de Epoxyharsisolatie van de Kabinets de Binnenhoogspanning Rode Kleur
| Materiaal: | epoxyhars |
|---|---|
| Kleur: | Roodbruin |
| Kruip afstand: | 280 mm |
35kV-40 pF Epoxyhars Ondersteuning Condensatorisolatoren, Elektrische Postisolatoren
| Kleur: | Rood |
|---|---|
| Materiaal: | Giethars |
| Rate Voltage: | 40.5kV |
H=175mm 24kV Epoxy Hars Middenspannings Isolatoren, Ondersteunings Isolator Waterweerstand
| Materiaal: | Epoxyhars, giethars |
|---|---|
| Kleur: | Rood/Bruin |
| Dia: | 90 mm |
H=170mm Epoxyhars Middenspanningsisolatoren Gemakkelijke installatie
| Materiaal: | epoxyhars |
|---|---|
| Kleur: | Roodbruin |
| Kruip afstand: | 380 mm |
H=175mm 17.5kV Epoxyarzins Middenspanningsisolatoren, Ondersteuningsisolatoren Waterdichtheid
| Materiaal: | Epoxyhars, giethars |
|---|---|
| Kleur: | Roodbruin |
| Dia: | 90 mm |
11kV Buiten Enkelfasige Epoxyhars Gegoten Spanningstransformator
| Material: | Casting Resin |
|---|---|
| Color: | Red/Brown |
| voltage: | 11kV |
11 kV cilindrisch type Indoor Gegooid epoxyhars stroomtransformer
| Material: | Casting Resin |
|---|---|
| Color: | Red/Brown |
| voltage: | 11kV |
De Verpakkende Buis van pvc met Knoop voor Meer en Kabel die verpakt vastbindt
| Materiaal: | PVC+POM |
|---|---|
| Lengte: | 75M |
| Weide: | 180 mm |
24 de Elektrocontacten van het speldenkoper, Zilveren Bewegende de Tulpencontacten van 630A voor VCB
| Materiaal: | Rood koper |
|---|---|
| Higth: | 59 mm |
| installatie: | Zilver |
12 pinnen koper elektrische contacten, 630A zilver bewegende tulpen contacten voor VCB
| Materiaal: | Rood Koper |
|---|---|
| Hoogte: | 59 mm |
| plant: | Zilver |

