Alle producten
-
epoxyharsisolatie
-
Middelgrote Voltageisolatie
-
De Isolatie van de hoogspannings Epoxyhars
-
Vacuümvermogenschakelaar
-
Epoxyharsring
-
Elektromechanismecomponenten
-
gegoten harstransformator
-
Aardingsschakelaar
-
Koper Elektrocontacten
-
De hoogspanning maakt Schakelaar los
-
De Remhaak van de zinkoxidebliksem
-
Industriële Kabelbanden
-
Elektrobuis Plastic Pijp
-
Hoogspanningsindicatoren
-
gevormde gevalstroomonderbreker
-
de schakelaar van de ladingsbreker
-
De Transformator van de machtsdistributie
-
StephanQiuPu is een grote stroomfabriek. wij stellen zeer u tevreden. met u opnieuw zal samenwerken!
zoekwoorden [ switchgear load breaker switch ] bij elkaar passen 217 producten.
Gietende Hars/Epoxyhars de Enige Fase van de Hoogspannings Huidige Transformator
| Materiaal: | Giethars, epoxyhars |
|---|---|
| Kleur: | Roodbruin |
| RatedPrimary Current: | 5-4000A |
IP43 prefab Elektrische Compacte Hulpkantoortransformator 15kv
| Plaats van herkomst: | Zhejiang, China |
|---|---|
| Modelnummer: | KC 2000KVA 15/0.4KV |
| Type: | Europese van de de dooswijze van de doosverandering Europese het hulpkantoortransformator |
de Isolatie van de de Hoogspannings Epoxyhars van 1600A 10kV, Isolerende Contactdoos
| Materiaal: | epoxyhars |
|---|---|
| Snelheidsspanning: | 12 kV |
| Frequentiespanning: | 42 kV |
Anti-vervuilings van de de Epoxyharsisolatie van APG het Spuitenringen 24kV 1600A
| Materiaal: | Giethars |
|---|---|
| Kleur: | Roodbruin |
| Higth: | 315 mm |
Anti-vervuiling APG Epoxy Harz Isolator Spout Bushings 24kV 1250A
| Materiaal: | Giethars |
|---|---|
| Kleur: | Roodbruin |
| Higth: | 315 mm |
Rode Epoxyharsmuur Geïsoleerde Ring, Epoxyharsbusbar door Isolatie
| Materiaal: | Epoxyhars/giethars |
|---|---|
| Kleur: | rood |
| Nominale spanning: | 24kV |
24kV Epoxy Hars Wand Geïsoleerde Bushing, Epoxy Hars Busbar Door Isolator
| Materiaal: | Epoxyhars/giethars |
|---|---|
| Kleur: | Rood |
| Nominale spanning: | 24KV |

