Alle producten
-
epoxyharsisolatie
-
Middelgrote Voltageisolatie
-
De Isolatie van de hoogspannings Epoxyhars
-
Vacuümvermogenschakelaar
-
Epoxyharsring
-
Elektromechanismecomponenten
-
gegoten harstransformator
-
Aardingsschakelaar
-
Koper Elektrocontacten
-
De hoogspanning maakt Schakelaar los
-
De Remhaak van de zinkoxidebliksem
-
Industriële Kabelbanden
-
Elektrobuis Plastic Pijp
-
Hoogspanningsindicatoren
-
gevormde gevalstroomonderbreker
-
de schakelaar van de ladingsbreker
-
De Transformator van de machtsdistributie
-
StephanQiuPu is een grote stroomfabriek. wij stellen zeer u tevreden. met u opnieuw zal samenwerken!
zoekwoorden [ vacuum type circuit breaker ] bij elkaar passen 103 producten.
Binnenvcb-Wapentype 42X315mm 630A-2000A van Koper Elektrocontacten
| Materiaal: | Rood koper |
|---|---|
| Huidig: | 630A-2500A |
| Dia: | 42 mm |
FN5-12 de Schakelaargb3804 IEC420 Norm van de hoogspannings Binnen Vacuümlading
| Tariefvoltage: | 12KV |
|---|---|
| Frequentievoltage: | 42KV |
| Stabiele Stroom: | 31.5kA-50kA/4s |
Maakt de Electrica Binnen Vacuümhoogspanning Schakelaar 12kV Lichtgewichtlos
| Tariefvoltage: | 12KV |
|---|---|
| Frequentievoltage: | 42KV |
| Stabiele Stroom: | 31.5kA/4s |
Aandrijvingstype de Binnen Vacuümschakelaar van de Hoogspanningslading voor Industriële Macht Euipments
| Tarief spanning: | 12KV |
|---|---|
| Frequentie Spanning: | 42kV |
| Stabiele Stroom: | 31.5kA/4S |
Hot sale IP2X XGN2-12 AC Box-type vaste metalen afgesloten schakelingsapparatuur
| Modelnummer: | XGN2-12 |
|---|---|
| Nominale spanning: | 3.6/7.2/12KV |
| Geschatte frequentie: | 50Hz |
Van de het Contactdoos van de beveiligings40.5kv Epoxyhars de Isolatiehoogspanning cth-40.5D
| Materiaal: | Gietende Hars |
|---|---|
| kleur: | rood |
| Tariefvoltage: | 40.5kV |
De binnenring van de Installatie Epoxyhars, Hoogspannings Postisolatie 40.5kV
| naam: | Epoxyharsring |
|---|---|
| Kleur: | Rood of aangepast |
| Installatie: | Binneninstallatie |
24 de Elektrocontacten van het speldenkoper, Zilveren Bewegende de Tulpencontacten van 630A voor VCB
| Materiaal: | Rood koper |
|---|---|
| Higth: | 59 mm |
| installatie: | Zilver |
12 pinnen koper elektrische contacten, 630A zilver bewegende tulpen contacten voor VCB
| Materiaal: | Rood Koper |
|---|---|
| Hoogte: | 59 mm |
| plant: | Zilver |
Rode de Isolatie40.5kv Beschermde Spuiten die van de Hoogspannings Epoxyhars voor Mechanisme ringen
| Kleur: | Roodbruin |
|---|---|
| Materiaal: | Epoxyhars, giethars |
| Snelheidsspanning: | 40.5kV |

