Alle producten
-
epoxyharsisolatie
-
Middelgrote Voltageisolatie
-
De Isolatie van de hoogspannings Epoxyhars
-
Vacuümvermogenschakelaar
-
Epoxyharsring
-
Elektromechanismecomponenten
-
gegoten harstransformator
-
Aardingsschakelaar
-
Koper Elektrocontacten
-
De hoogspanning maakt Schakelaar los
-
De Remhaak van de zinkoxidebliksem
-
Industriële Kabelbanden
-
Elektrobuis Plastic Pijp
-
Hoogspanningsindicatoren
-
gevormde gevalstroomonderbreker
-
de schakelaar van de ladingsbreker
-
De Transformator van de machtsdistributie
-
StephanQiuPu is een grote stroomfabriek. wij stellen zeer u tevreden. met u opnieuw zal samenwerken!
zoekwoorden [ wall through bushing ] bij elkaar passen 84 producten.
24 kV epoxyhars V.T Spout Bushing Isolator in Middenspanningsschakelaar
| Materiaal: | Epoxyhars |
|---|---|
| Kleur: | Rood/Bruin |
| Hoogte: | 315 mm |
Rode de Isolatie40.5kv Beschermde Spuiten die van de Hoogspannings Epoxyhars voor Mechanisme ringen
| Kleur: | Roodbruin |
|---|---|
| Materiaal: | Epoxyhars, giethars |
| Snelheidsspanning: | 40.5kV |
Industriële 254 Europese de Ringsapg Hoogspanning van het Epoxyharsmechanisme
| Materiaal: | Giethars |
|---|---|
| Kleur: | Rood/Bruin |
| Nominale spanning: | 12KV |
235mm Stop in epoxyhars gegoten ring met SF6-de Componenten van de Mechanismekabel
| Materiaal: | Gietende Hars |
|---|---|
| Kleur: | Bruin/Rood |
| Nominale spanning: | 12kV |
Kabel Connecter 202MM Epoxyharsring met Hoogspannings Stevig Kabinet
| Materiaal: | Giethars |
|---|---|
| Kleur: | Bruin |
| Nominale spanning: | 12KV |
36kv Epoxyhars VT Spout Bushing Isolatie Contactor Box
| Color: | Red |
|---|---|
| Material: | Epoxy Resin |
| Rate Voltage: | 36kV |
36kv 660mm Epoxyhars V. T. Spout Bushing Isolator met afgeschermd net voor het fixeren van koperbusbar in schakelaars
| Color: | Red |
|---|---|
| Material: | Epoxy Resin |
| Rate Voltage: | 40.5kV |
11kV Rood Kleur Schakelaar Epoxy Hars Gegooid Bushing Hitteweerstand 4000A
| Materiaal: | Giethars |
|---|---|
| Tarief spanning: | 11 kV |
| Frequentie Spanning: | 42 kV |
Roodbruine Epoxyhars Gegoten Isolatie die Ring voor Mechanisme 1600A 10kV isoleren
| Materiaal: | epoxyhars |
|---|---|
| Snelheidsspanning: | 12 kV |
| Huidig: | 1600A-2000A |
11kv 4000A Epoxy Casting Resin Insulator V. T Spout Bushing
| Materiaal: | epoxyhars |
|---|---|
| Snelheidsspanning: | 11 kV |
| Huidig: | 4000A |

