Alle producten
-
epoxyharsisolatie
-
Middelgrote Voltageisolatie
-
De Isolatie van de hoogspannings Epoxyhars
-
Vacuümvermogenschakelaar
-
Epoxyharsring
-
Elektromechanismecomponenten
-
gegoten harstransformator
-
Aardingsschakelaar
-
Koper Elektrocontacten
-
De hoogspanning maakt Schakelaar los
-
De Remhaak van de zinkoxidebliksem
-
Industriële Kabelbanden
-
Elektrobuis Plastic Pijp
-
Hoogspanningsindicatoren
-
gevormde gevalstroomonderbreker
-
de schakelaar van de ladingsbreker
-
De Transformator van de machtsdistributie
-
StephanQiuPu is een grote stroomfabriek. wij stellen zeer u tevreden. met u opnieuw zal samenwerken!
zoekwoorden [ epoxy resin cast insulators ] bij elkaar passen 162 producten.
630A-4000A 36kv 660mm Epoxyhars V. T. Spout Bushing Isolator met afgeschermd net in schakelaar
| Kleur: | Rood |
|---|---|
| Materiaal: | Giethars |
| Tarief spanning: | 36kV |
12kV epoxyharsisolatie door Muurring voor Mechanisme van het Rings het Netto Kabinet
| Materiaal: | Giethars |
|---|---|
| Kleur: | Roodbruin |
| Nominale spanning: | 12KV |
HV epoxyhars die de Elektrobusbar Weerstand van de Isolatieverontreiniging ringt
| Materiaal: | epoxyhars |
|---|---|
| Kleur: | Roodbruin |
| Nominale spanning: | 12KV |
Epoxyhars Middenspanning 75X190 24kV Support Capacitor Isolator met 80pF
| Materiaal: | Giethars |
|---|---|
| Kleur: | Rood/Bruin |
| Hoogte: | 190 mm |
Professionele Geïsoleerde Busbar Epoxyharsring door Muurtype 12kV
| Materiaal: | Giethars |
|---|---|
| Kleur: | Roodbruin |
| Nominale spanning: | 12KV |
Naar maat gemaakte Epoxyhars Gegoten Ring, Epoxyhars Samengestelde Isolatie
| Naam: | gesmolten buizen van epoxyhars |
|---|---|
| Materiaal: | epoxyhars |
| Nominale stroom: | 630A-1250A |
Hoge Antifouling Prestaties Gegoten Hars Postisolatie CG5-24kV 105X210MM
| Materiaal: | Epoxyhars, giethars |
|---|---|
| Kleur: | Roodbruin |
| Dia: | 105 mm |
40.5kV epoxyhars Gegoten Ring voor ABB-Mechanisme
| Kleur: | rood |
|---|---|
| Materiaal: | Epoxyhars, giethars |
| Snelheidsspanning: | 40.5kV |
H=175mm 24kV Epoxy Hars Middenspannings Isolatoren, Ondersteunings Isolator Waterweerstand
| Materiaal: | Epoxyhars, giethars |
|---|---|
| Kleur: | Rood/Bruin |
| Dia: | 90 mm |
Hoogspanningsspuitbus van epoxyhars met 550 mm schakelmateriaal 2000A
| Materiaal: | epoxyhars |
|---|---|
| Snelheidsspanning: | 12 kV |
| Huidig: | 1600A-2000A |

