Alle producten
-
epoxyharsisolatie
-
Middelgrote Voltageisolatie
-
De Isolatie van de hoogspannings Epoxyhars
-
Vacuümvermogenschakelaar
-
Epoxyharsring
-
Elektromechanismecomponenten
-
gegoten harstransformator
-
Aardingsschakelaar
-
Koper Elektrocontacten
-
De hoogspanning maakt Schakelaar los
-
De Remhaak van de zinkoxidebliksem
-
Industriële Kabelbanden
-
Elektrobuis Plastic Pijp
-
Hoogspanningsindicatoren
-
gevormde gevalstroomonderbreker
-
de schakelaar van de ladingsbreker
-
De Transformator van de machtsdistributie
-
StephanQiuPu is een grote stroomfabriek. wij stellen zeer u tevreden. met u opnieuw zal samenwerken!
zoekwoorden [ epoxy resin cast insulators ] bij elkaar passen 162 producten.
11kV Buiten Enkelfasige Epoxyhars Gegoten Spanningstransformator
| Material: | Casting Resin |
|---|---|
| Color: | Red/Brown |
| voltage: | 11kV |
24kV epoxyhars steunisolator in middenspanningsschakelkast
| Materi-: | Giethars |
|---|---|
| Tarief spanning: | 24KV |
| Kleur: | Rood |
235mm Stop in epoxyhars gegoten ring met SF6-de Componenten van de Mechanismekabel
| Materiaal: | Gietende Hars |
|---|---|
| Kleur: | Bruin/Rood |
| Nominale spanning: | 12kV |
Corrosiebestendig epoxyhars-isolator voor bescherming tegen corrosieve stoffen
| Chemische weerstand: | Hoog |
|---|---|
| Temperatuurbestendigheid: | Hoog |
| Corrosiebestendigheid: | Hoog |
17,5 kV Epoxyhars Steunisolator met Koperen Inzetstuk Hoogte voor Schakelapparatuur
| Materiaal: | Epoxyhars, giethars |
|---|---|
| kleur: | Rood/Bruin |
| Dia: | 90 mm |
3150A 24kV HV Spout Epoxy Hars Isolator, Epoxy Hars Gegote Bushing
| Materiaal: | Epoxyhars, giethars |
|---|---|
| Kleur: | Roodbruin |
| Higth: | 375MM |
de Isolatie van de het Spuiten Epoxyhars van 2500A 24kV HV, Epoxyhars Gegoten Ring
| Materiaal: | Epoxyhars, giethars |
|---|---|
| Kleur: | Roodbruin |
| Higth: | 375 mm |
11kV Epoxyhars Giet hars Draagvermogen Isolator met Hoogspannings Binnen Schakelmaterieel
| Materiaal: | Epoxyhars |
|---|---|
| Kleur: | Rood |
| Kruipafstand: | 280 mm |
Epoxyhars door de Isolatie van de Muurring voor Elektromechanisme
| Materiaal: | Epoxyhars/giethars |
|---|---|
| Kleur: | Roodbruin |
| Nominale spanning: | 10kV |
Gietende Hars/Epoxyharsring, Busbar Muurvoer door Ring
| Kleur: | rood |
|---|---|
| Materiaal: | Epoxyhars, giethars |
| Snelheidsspanning: | 40.5kV |

