Alle producten
-
epoxyharsisolatie
-
Middelgrote Voltageisolatie
-
De Isolatie van de hoogspannings Epoxyhars
-
Vacuümvermogenschakelaar
-
Epoxyharsring
-
Elektromechanismecomponenten
-
gegoten harstransformator
-
Aardingsschakelaar
-
Koper Elektrocontacten
-
De hoogspanning maakt Schakelaar los
-
De Remhaak van de zinkoxidebliksem
-
Industriële Kabelbanden
-
Elektrobuis Plastic Pijp
-
Hoogspanningsindicatoren
-
gevormde gevalstroomonderbreker
-
de schakelaar van de ladingsbreker
-
De Transformator van de machtsdistributie
-
StephanQiuPu is een grote stroomfabriek. wij stellen zeer u tevreden. met u opnieuw zal samenwerken!
zoekwoorden [ high voltage bushing ] bij elkaar passen 188 producten.
Bruine de Steunisolatie 140X330mm van de Kleuren40.5kv Epoxyhars CEI-Certificaat
| Kleur: | Bruin |
|---|---|
| Materiaal: | epoxyhars |
| Snelheidsspanning: | 40.5kV |
Naar maat gemaakte Epoxyhars Gegoten Ring, Epoxyhars Samengestelde Isolatie
| Naam: | gesmolten buizen van epoxyhars |
|---|---|
| Materiaal: | epoxyhars |
| Nominale stroom: | 630A-1250A |
De binnenisolatie van de Epoxyharssteun, Epoxy Gegoten Hars Postisolatie 125X390mm
| Kleur: | rood |
|---|---|
| Materiaal: | Giethars |
| Snelheidsspanning: | 40.5kV |
Bruine van de de Isolatieisolatie van de Kleuren Epoxyhars Gegoten de Buis3150a 12kV 563mm Lengte
| Materiaal: | Epoxyhars/giethars |
|---|---|
| Nominale stroom: | 3150A |
| Nominale spanning: | 12KV |
De Ring van de de Isolatie Epoxyhars van de hoogspanningsmuur, Busbar door Isolatie
| Materiaal: | epoxyhars |
|---|---|
| Kleur: | Roodbruin |
| Nominale spanning: | 12KV |
11kv 630A-1250A Indoor Epoxy Resin V. T Spout Bushing voor kleine 550mm Schakelaarkast
| Materiaal: | Epoxyhars |
|---|---|
| Beoordeel spanning: | 11 kV |
| Huidig: | 1600A-2000A |
Geavanceerde epoxyhars-isolator voor hoge eisen inzake corrosiebestendigheid
| Gewicht: | Licht |
|---|---|
| Kleur: | Rood |
| Impactweerstand: | Hoog |
Hoog elektrische sterkte ronde epoxyhars-isolator voor verschillende toepassingen
| Vorm: | Ronde |
|---|---|
| Temperatuurweerstand: | Hoog |
| Gewicht: | Licht |
TGZ01-17.5 Epoxyhars samen gieten Busbar muurdoorvoer doorvoeren
| Kleur: | Bruin |
|---|---|
| Materiaal: | Epoxyhars, giethars |
| Snelheidsspanning: | 17,5 kV |
Gietende Hars/Epoxyharsring, Busbar Muurvoer door Ring
| Kleur: | rood |
|---|---|
| Materiaal: | Epoxyhars, giethars |
| Snelheidsspanning: | 40.5kV |

