Alle producten
-
epoxyharsisolatie
-
Middelgrote Voltageisolatie
-
De Isolatie van de hoogspannings Epoxyhars
-
Vacuümvermogenschakelaar
-
Epoxyharsring
-
Elektromechanismecomponenten
-
gegoten harstransformator
-
Aardingsschakelaar
-
Koper Elektrocontacten
-
De hoogspanning maakt Schakelaar los
-
De Remhaak van de zinkoxidebliksem
-
Industriële Kabelbanden
-
Elektrobuis Plastic Pijp
-
Hoogspanningsindicatoren
-
gevormde gevalstroomonderbreker
-
de schakelaar van de ladingsbreker
-
De Transformator van de machtsdistributie
-
StephanQiuPu is een grote stroomfabriek. wij stellen zeer u tevreden. met u opnieuw zal samenwerken!
zoekwoorden [ high voltage bushing ] bij elkaar passen 188 producten.
Smeltbare verwijderde Schakelaar 1250A van de hoogspannings de Binnen Vacuümstroomonderbreker
| Snelheidsspanning: | 12 kV |
|---|---|
| Frequentie Spanning: | 42kV |
| Higth: | 275 mm |
Dpc-800 Staalstootkar voor het Mechanismecomponenten van de Ladingshoogspanning
| Materiaal: | Staal |
|---|---|
| Type: | 800MM |
| Vergrendelingsbord: | VSM, VS1 + |
Van de het Contactdoos van de beveiligings40.5kv Epoxyhars de Isolatiehoogspanning cth-40.5D
| Materiaal: | Gietende Hars |
|---|---|
| kleur: | rood |
| Tariefvoltage: | 40.5kV |
680 mm 36kV afgeschermd contactdoos voor epoxyhars-isolatie voor hoogspanningsschakelaars
| Kleur: | Rood |
|---|---|
| Materiaal: | epoxyhars |
| Standaardspanning: | 40.5kV |
DPC-4A-1000 Stalen handkar voor het laden van componenten van hoogspanningsschakelaars
| Materiaal: | Staal |
|---|---|
| Type: | 1000 mm |
| Vergrendelingsbord: | VSM, VS1 + |
36kv gietharsondersteuningsisolator met een lengte van 300 mm voor hogespanningsinrichtingen
| Kleur: | Rood |
|---|---|
| Materiaal: | Giethars |
| Standaardspanning: | 36KV |
49X82mm Hoogspanning 1250A Rode Koperen Vaste Contact , VCB Koperen Statisch Contact
| Materiaal: | Rood Koper |
|---|---|
| Huidig: | 1250A |
| diam: | 49 mm |
JN17-12/40kA-210mm Earthing Switch with High Voltage Switchgear
| Rate Voltage: | 12kV |
|---|---|
| Frequency Voltage: | 42kV |
| Space Dsitance: | 165mm-275mm |
Hoogspanningsinrichting voor vacuüm-oplaadbrekers FZN25
| Snelheidsspanning: | 12 kV |
|---|---|
| Frequentie Spanning: | 42kV |
| Stabiele Stroom: | 20kA/4s |
24 kV hoogspanning binnen vacuüm-ladingbreker schakelaar FZN25
| Snelheidsspanning: | 24KV |
|---|---|
| Frequentie Spanning: | 68 kV |
| Stabiele Stroom: | 31.5kA/4S |

