Alle producten
-
epoxyharsisolatie
-
Middelgrote Voltageisolatie
-
De Isolatie van de hoogspannings Epoxyhars
-
Vacuümvermogenschakelaar
-
Epoxyharsring
-
Elektromechanismecomponenten
-
gegoten harstransformator
-
Aardingsschakelaar
-
Koper Elektrocontacten
-
De hoogspanning maakt Schakelaar los
-
De Remhaak van de zinkoxidebliksem
-
Industriële Kabelbanden
-
Elektrobuis Plastic Pijp
-
Hoogspanningsindicatoren
-
gevormde gevalstroomonderbreker
-
de schakelaar van de ladingsbreker
-
De Transformator van de machtsdistributie
-
StephanQiuPu is een grote stroomfabriek. wij stellen zeer u tevreden. met u opnieuw zal samenwerken!
zoekwoorden [ indoor vacuum circuit breaker ] bij elkaar passen 113 producten.
11 kV solide geïsoleerde werkingsmechanisme met schakelaar
| Beschermingsgraad: | IP 50 |
|---|---|
| Geschat het werk voltage: | AC, 220 |
| Frequentie: | 50 Hz |
Hoogduurzame ronde epoxyharsisolatie voor professionele toepassingen
| Chemische weerstand: | Hoog |
|---|---|
| Corrosieweerstand: | Hoog |
| Materiaal: | epoxyhars |
12kV elektro de Hoogspanningsgas Gevuld Mechanisme van Mechanismecomponenten
| Materiaal: | SS304 |
|---|---|
| Lengte: | 1.7 m |
| huidig: | 630A |

