Alle producten
-
epoxyharsisolatie
-
Middelgrote Voltageisolatie
-
De Isolatie van de hoogspannings Epoxyhars
-
Vacuümvermogenschakelaar
-
Epoxyharsring
-
Elektromechanismecomponenten
-
gegoten harstransformator
-
Aardingsschakelaar
-
Koper Elektrocontacten
-
De hoogspanning maakt Schakelaar los
-
De Remhaak van de zinkoxidebliksem
-
Industriële Kabelbanden
-
Elektrobuis Plastic Pijp
-
Hoogspanningsindicatoren
-
gevormde gevalstroomonderbreker
-
de schakelaar van de ladingsbreker
-
De Transformator van de machtsdistributie
-
StephanQiuPu is een grote stroomfabriek. wij stellen zeer u tevreden. met u opnieuw zal samenwerken!
zoekwoorden [ indoor vacuum circuit breaker ] bij elkaar passen 113 producten.
FN5-12 de Schakelaargb3804 IEC420 Norm van de hoogspannings Binnen Vacuümlading
| Tariefvoltage: | 12KV |
|---|---|
| Frequentievoltage: | 42KV |
| Stabiele Stroom: | 31.5kA-50kA/4s |
Maakt de Electrica Binnen Vacuümhoogspanning Schakelaar 12kV Lichtgewichtlos
| Tariefvoltage: | 12KV |
|---|---|
| Frequentievoltage: | 42KV |
| Stabiele Stroom: | 31.5kA/4s |
Aandrijvingstype de Binnen Vacuümschakelaar van de Hoogspanningslading voor Industriële Macht Euipments
| Tarief spanning: | 12KV |
|---|---|
| Frequentie Spanning: | 42kV |
| Stabiele Stroom: | 31.5kA/4S |
De binnenring van de Installatie Epoxyhars, Hoogspannings Postisolatie 40.5kV
| naam: | Epoxyharsring |
|---|---|
| Kleur: | Rood of aangepast |
| Installatie: | Binneninstallatie |
Binnenvcb-Wapentype 42X315mm 630A-2000A van Koper Elektrocontacten
| Materiaal: | Rood koper |
|---|---|
| Huidig: | 630A-2500A |
| Dia: | 42 mm |
Binnenste VCB Koperen Elektrische Contacten Arm Type 630A-2000A
| Materiaal: | Rood Koper |
|---|---|
| Huidig: | 630A-2000A |
| diam: | 50 mm |
Binnen 1600A Rood Koper Verzinkte Contacten Voor Schakelmaterieel 55X82 MM
| Materiaal: | Rood Koper |
|---|---|
| Huidig: | 2500A |
| diam: | 55 mm |
Inrichtingsmechanisme voor de werking van de vaste geïsoleerde schakelaar SIS-12/1250-25
| Beschermingsgraad: | IP 50 |
|---|---|
| Geschat het werk voltage: | AC, 220 |
| Frequentie: | 50 Hz |
EGC/GT-12/C 630 Binnen12kv-Hoogspanningsmechanisme In vaste toestand 1,5 M
| Materiaal: | SS304 |
|---|---|
| Lengte: | 1,5 m |
| Huidig: | 630A-1250A |
Binnen van de de Epoxyharsisolatie van 630A 10kV van het Spuitenringen het Mechanismecomponenten
| Materiaal: | epoxyhars |
|---|---|
| Snelheidsspanning: | 10 kV |
| Frequentiespanning: | 42 kV |

