Alle producten
-
epoxyharsisolatie
-
Middelgrote Voltageisolatie
-
De Isolatie van de hoogspannings Epoxyhars
-
Vacuümvermogenschakelaar
-
Epoxyharsring
-
Elektromechanismecomponenten
-
gegoten harstransformator
-
Aardingsschakelaar
-
Koper Elektrocontacten
-
De hoogspanning maakt Schakelaar los
-
De Remhaak van de zinkoxidebliksem
-
Industriële Kabelbanden
-
Elektrobuis Plastic Pijp
-
Hoogspanningsindicatoren
-
gevormde gevalstroomonderbreker
-
de schakelaar van de ladingsbreker
-
De Transformator van de machtsdistributie
-
StephanQiuPu is een grote stroomfabriek. wij stellen zeer u tevreden. met u opnieuw zal samenwerken!
zoekwoorden [ switchgear accessories ] bij elkaar passen 70 producten.
12kV XGN15-12 Metalen MV Middenspanningsschakelaar SF6 630A-1250A
| Naam van het product: | SF6 MV Vast Mechanisme |
|---|---|
| Rate Voltage: | 12 kV |
| Tarieffrequentie: | 50 Hz |
XGN15-12 MV Middenspanningsschakelaar SF6 630A-1250A/VCB sectie 12kV
| Naam van het product: | SF6 MV Vast Mechanisme |
|---|---|
| Rate Voltage: | 12 kV |
| Tarieffrequentie: | 50 Hz |
12kV XGN15-12 Metalen beklede MV Middenspanningsschakelaar SF6 630A-1250A/PT sectie
| Naam van het product: | SF6 MV Vast Mechanisme |
|---|---|
| Rate Voltage: | 12 kV |
| Tarieffrequentie: | 50 Hz |
24kV XGN15-12 Metalen MV Middenspanningsschakelaar SF6 630A-1250A
| Naam van het product: | SF6 MV Vast Mechanisme |
|---|---|
| Rate Voltage: | 24KV |
| Tarieffrequentie: | 50 Hz |
630A-1250A /11kv Volledig geïsoleerde, binnenshuis vaste, afgesloten netschakelaar
| Naam van het product: | Vaste schakelaar |
|---|---|
| Standaardspanning: | 11kV |
| Tarieffrequentie: | 50 Hz |
400A-4000A Rood koper busbar in alle soorten hoogspannings- en laagspanningsschakelaars
| Product Name: | MV Fixed Switchgear |
|---|---|
| Rate voltage: | 11kV-36kV |
| Rate frequency: | 50Hz |
Kyn28-12/550mm 1250A Binnen Gepantserde Verwijderbare AC Metaal-omsloten Schakelinstallatie
| Productnaam: | Vaste schakelaars |
|---|---|
| Beoordeel spanning: | 12KV |
| Tarieffrequentie: | 50 Hz |
Kyn28-12/800 630A-1250A Verplaatsbare AC-sluitingsinstallatie voor binnenshuis
| Productnaam: | Vaste schakelaars |
|---|---|
| Beoordeel spanning: | 12KV |
| Tarieffrequentie: | 50 Hz |
Kyn28-12/800 630A-4000A Verplaatsbare AC-sluitingsinstallatie voor binnenshuis
| Productnaam: | Vaste schakelaars |
|---|---|
| Beoordeel spanning: | 12KV |
| Tarieffrequentie: | 50 Hz |
11kV Kyn28-12/800 630A-4000A Indoor Gepantserde Verplaatsbare AC Metaal-omsloten Schakelinstallatie
| Productnaam: | Vaste schakelaars |
|---|---|
| Beoordeel spanning: | 12KV |
| Tarieffrequentie: | 50 Hz |

