Alle producten
-
epoxyharsisolatie
-
Middelgrote Voltageisolatie
-
De Isolatie van de hoogspannings Epoxyhars
-
Vacuümvermogenschakelaar
-
Epoxyharsring
-
Elektromechanismecomponenten
-
gegoten harstransformator
-
Aardingsschakelaar
-
Koper Elektrocontacten
-
De hoogspanning maakt Schakelaar los
-
De Remhaak van de zinkoxidebliksem
-
Industriële Kabelbanden
-
Elektrobuis Plastic Pijp
-
Hoogspanningsindicatoren
-
gevormde gevalstroomonderbreker
-
de schakelaar van de ladingsbreker
-
De Transformator van de machtsdistributie
-
StephanQiuPu is een grote stroomfabriek. wij stellen zeer u tevreden. met u opnieuw zal samenwerken!
zoekwoorden [ switchgear accessories ] bij elkaar passen 70 producten.
Vast geïsoleerd schakelmateriaal voor binnenshuis SIS-12/1250-25 hoogspanning
| Beschermingsgraad: | IP50 |
|---|---|
| Nominale werkspanning: | AC, 220 |
| Frequentie: | 50HZ |
Mechanisme gtxn-12/630-25 50Hz van de hoogspannings Binnen Stevig Isolatie
| Beschermingsgraad: | IP 50 |
|---|---|
| Geschat het werk voltage: | AC, 220 |
| Frequentie: | 50 Hz |
Inrichtingsmechanisme voor de werking van de vaste geïsoleerde schakelaar SIS-12/1250-25
| Beschermingsgraad: | IP 50 |
|---|---|
| Geschat het werk voltage: | AC, 220 |
| Frequentie: | 50 Hz |
Inrichting met vaste isolatie-schakelaar GTXN-12/630A-25kA 50Hz DC110V/220V/48V
| Beschermingsgraad: | IP 50 |
|---|---|
| Geschat het werk voltage: | AC, 220 |
| Frequentie: | 50 Hz |
Inrichting van een solide geïsoleerde hogespanningsschakelaar
| Beschermingsgraad: | IP 50 |
|---|---|
| Geschat het werk voltage: | AC, 220 |
| Frequentie: | 50 Hz |
630A-1250A /12kv Indoor Solid Volledig Geïsoleerd Gesloten Net Schakelaar
| Beschermingsgraad: | IP 50 |
|---|---|
| Geschat het werk voltage: | AC, 220 |
| Frequentie: | 50 Hz |
1250A /11kv Innen vaste volledig geïsoleerde afgesloten netschakelaar
| Beschermingsgraad: | IP 50 |
|---|---|
| Geschat het werk voltage: | AC, 220 |
| Frequentie: | 50 Hz |
11kV 630A Binnen Solid Volledig Geïsoleerde Gesloten Ringnet Schakelinstallatie
| Beschermingsgraad: | IP 50 |
|---|---|
| Geschat het werk voltage: | AC, 220 |
| Frequentie: | 50 Hz |
RMNS-het Mechanisme van het Reeks690v IP54 2000Hz Lage Voltage
| nominale spanning: | Tot 690 V |
|---|---|
| Geschatte stroom voor systeem: | 4000 (speciaal aan 6300A) V |
| Geschatte frequentie: | 2000hz |
Het Plastic Contact van de contactdoosstop voor Vacuümstroomonderbreker
| Materiaal: | Plastic |
|---|---|
| Kleur: | Zwart/Grijz |
| Pinnen: | 25-58 |

