Alle producten
-
epoxyharsisolatie
-
Middelgrote Voltageisolatie
-
De Isolatie van de hoogspannings Epoxyhars
-
Vacuümvermogenschakelaar
-
Epoxyharsring
-
Elektromechanismecomponenten
-
gegoten harstransformator
-
Aardingsschakelaar
-
Koper Elektrocontacten
-
De hoogspanning maakt Schakelaar los
-
De Remhaak van de zinkoxidebliksem
-
Industriële Kabelbanden
-
Elektrobuis Plastic Pijp
-
Hoogspanningsindicatoren
-
gevormde gevalstroomonderbreker
-
de schakelaar van de ladingsbreker
-
De Transformator van de machtsdistributie
-
StephanQiuPu is een grote stroomfabriek. wij stellen zeer u tevreden. met u opnieuw zal samenwerken!
zoekwoorden [ voltage indicator device ] bij elkaar passen 39 producten.
Binnen Medium-Voltage Indicator Zonder Vergrendeling met Relais met Kernfase Functie in Schakelinstallatie
| Materiaal: | Plastic |
|---|---|
| Nominale spanning: | 3.6KV-40.5KV |
| Werkspanning: | 48V/110V/220V |
Hoogspannings Elektrisch Beeldscherm met T.L.-buizen, de Indicator van het Neonvoltage
| Materiaal: | Plastic |
|---|---|
| Nominale spanning: | 3.6KV-40.5KV |
| Werkspanning: | 110V/220V |
ELK4 LED-foutindicator in het schakelkastenpaneel
| Materiaal: | Plastic |
|---|---|
| Nominale spanning: | 7.2kV-40.5kV |
| Werkspanning: | 110V/220V |
Dsn-BMZ/Y Veiligheids Binnen Elektromagnetisch Slot voor de Deur van het Mechanismekabinet
| Materiaal: | Zink |
|---|---|
| Nominale spanning: | 3.6KV-40.5KV |
| Werkspanning: | 110V/220V |
Dxn-5T werkt de Levende Geschikte de Lijnindicator van de Mechanismehoogspanning
| Materiaal: | Plastic |
|---|---|
| Nominale spanning: | 3.6kV-40.5kV |
| Het werkvoltage: | 110V/220V |
De kern van de het Beeldschermindicator van de Fasehoogspanning Elektrische Gemakkelijke Verrichting
| Materiaal: | Plastic |
|---|---|
| Nominale spanning: | 3.6KV-40.5KV |
| Werkspanning: | 110V/220V |
400A-4000A Rood koper busbar in alle soorten hoogspannings- en laagspanningsschakelaars
| Product Name: | MV Fixed Switchgear |
|---|---|
| Rate voltage: | 11kV-36kV |
| Rate frequency: | 50Hz |
Kyn28-12/630A-4000A Indoor gepantserde verwisselbare wisselstroom met een metalen omheining
| Productnaam: | Vaste schakelaars |
|---|---|
| Tarief spanning: | 11kV |
| Tarieffrequentie: | 50 Hz |
36kV 1250A Hoogspannings Epoxyhars Isolator Tuit Met Schakelmaterieel
| Naam: | Hoogspannings-isolator van epoxyhars |
|---|---|
| Kleur: | Wit |
| Materiaal: | Epoxyhars |
630A van het de Doos Lage Voltage van de machtsdistributie Terugtrekbaar het Mechanismekabinet
| Modelnummer: | MNS |
|---|---|
| Kleur: | Aangepast |
| Geschatte stroom/A: | 630(EEN) |

