Alle producten
-
epoxyharsisolatie
-
Middelgrote Voltageisolatie
-
De Isolatie van de hoogspannings Epoxyhars
-
Vacuümvermogenschakelaar
-
Epoxyharsring
-
Elektromechanismecomponenten
-
gegoten harstransformator
-
Aardingsschakelaar
-
Koper Elektrocontacten
-
De hoogspanning maakt Schakelaar los
-
De Remhaak van de zinkoxidebliksem
-
Industriële Kabelbanden
-
Elektrobuis Plastic Pijp
-
Hoogspanningsindicatoren
-
gevormde gevalstroomonderbreker
-
de schakelaar van de ladingsbreker
-
De Transformator van de machtsdistributie
-
StephanQiuPu is een grote stroomfabriek. wij stellen zeer u tevreden. met u opnieuw zal samenwerken!
zoekwoorden [ voltage indicator device ] bij elkaar passen 39 producten.
Hoogspanning het Aanaarden Schakelaar voor het Aanaarden Bescherming het 2000 Leven Tijden
| Naam: | Aardingsschakelaar |
|---|---|
| Spanning: | Hoogspanning |
| Space Dsitance: | 210 mm |
Het Spuiten die van de de Epoxyharsisolatie van de JYN2-35kV1250a Hoogspanning Witte Kleur ringen
| Materiaal: | Gietend Hars/Plastiek |
|---|---|
| Kleur: | Wit |
| Higth: | 370mm |
Epoxyhars Middenspanning 75X190 24kV Support Capacitor Isolator met 80pF
| Materiaal: | Giethars |
|---|---|
| Kleur: | Rood/Bruin |
| Hoogte: | 190 mm |
Bruine epoxyhars Middenspannings buitenondersteuningsisolatoren met een lengte van 175 mm
| Materiaal: | Giethars |
|---|---|
| Kleur: | Rood/Bruin |
| Hoogte: | 175 mm |
AC/DC 220V Voedingssysteemcontroller in Penale oppervlakte
| Materiaal: | Plastic |
|---|---|
| Nominale spanning: | 7.2kV-40.5kV |
| Werkspanning: | 110V/220V |
11kV buitenspanningsisolatoren met een lengte van 145 mm
| Materiaal: | Giethars |
|---|---|
| Kleur: | Rood/Bruin |
| Hoogte: | 145 mm |
Vijf anti-interlock KYN28-12 TypeType MV vaste schakelaar
| Productnaam: | MV Vast Mechanisme |
|---|---|
| Tariefvoltage: | 12kV |
| Tarieffrequentie: | 50Hz |
Kyn28-12/550mm 1250A Binnen Gepantserde Verwijderbare AC Metaal-omsloten Schakelinstallatie
| Productnaam: | Vaste schakelaars |
|---|---|
| Beoordeel spanning: | 12KV |
| Tarieffrequentie: | 50 Hz |
Kyn28-12/800 630A-1250A Verplaatsbare AC-sluitingsinstallatie voor binnenshuis
| Productnaam: | Vaste schakelaars |
|---|---|
| Beoordeel spanning: | 12KV |
| Tarieffrequentie: | 50 Hz |

