Alle producten
-
epoxyharsisolatie
-
Middelgrote Voltageisolatie
-
De Isolatie van de hoogspannings Epoxyhars
-
Vacuümvermogenschakelaar
-
Epoxyharsring
-
Elektromechanismecomponenten
-
gegoten harstransformator
-
Aardingsschakelaar
-
Koper Elektrocontacten
-
De hoogspanning maakt Schakelaar los
-
De Remhaak van de zinkoxidebliksem
-
Industriële Kabelbanden
-
Elektrobuis Plastic Pijp
-
Hoogspanningsindicatoren
-
gevormde gevalstroomonderbreker
-
de schakelaar van de ladingsbreker
-
De Transformator van de machtsdistributie
-
StephanQiuPu is een grote stroomfabriek. wij stellen zeer u tevreden. met u opnieuw zal samenwerken!
zoekwoorden [ wall bushing insulators ] bij elkaar passen 75 producten.
De binnenisolatie van de Epoxyharssteun, Epoxy Gegoten Hars Postisolatie 125X390mm
| Kleur: | rood |
|---|---|
| Materiaal: | Giethars |
| Snelheidsspanning: | 40.5kV |
De binnen Elektroisolatie van de Hoogspannings Epoxyhars voor Mechanisme Posttype
| Kleur: | rood |
|---|---|
| Materiaal: | Giethars |
| Snelheidsspanning: | 40.5kV |
36 kV binnenluchtsysteem voor elektrische middelspanning Epoxyhars-ondersteuningsisolateur voor schakelaar-posttype
| Kleur: | Rood |
|---|---|
| Materiaal: | Giethars |
| Tarief spanning: | 40.5kV |
Isolatie van de contactspoot 24Kv/4000A met 5 gaten
| Materiaal: | Epoxyhars, giethars |
|---|---|
| Kleur: | Roodbruin |
| Higth: | 375MM |
4000A 24kV HV Spout Epoxy Resin Isolator, Epoxy Resin Cast Bushing met 5 gaten
| Materiaal: | Epoxyhars, giethars |
|---|---|
| Kleur: | Roodbruin |
| Higth: | 375MM |
Isolatie van de contactspoot 24Kv/1250A
| Materiaal: | Epoxyhars, giethars |
|---|---|
| Kleur: | Roodbruin |
| Higth: | 375 mm |
24kV 4000A Isolatiecontactbox V.T Spout Bushing met giethars
| Materiaal: | Epoxyhars, giethars |
|---|---|
| Kleur: | Roodbruin |
| Higth: | 375MM |
630A/1250A/1600A 24kV giethars Isolator Spout Bushing Protect Koperen busbar
| Materiaal: | Epoxyhars, giethars |
|---|---|
| Kleur: | Rood/Bruin |
| Hoogte: | 375 mm |
24 kV/630A Epoxyhars Spout Bushing Hoogspanning Ved LonIEC Approg Lifeaspn
| Materiaal: | epoxyhars |
|---|---|
| Kleur: | Roodbruin |
| Higth: | 340 mm |

