Alle producten
-
epoxyharsisolatie
-
Middelgrote Voltageisolatie
-
De Isolatie van de hoogspannings Epoxyhars
-
Vacuümvermogenschakelaar
-
Epoxyharsring
-
Elektromechanismecomponenten
-
gegoten harstransformator
-
Aardingsschakelaar
-
Koper Elektrocontacten
-
De hoogspanning maakt Schakelaar los
-
De Remhaak van de zinkoxidebliksem
-
Industriële Kabelbanden
-
Elektrobuis Plastic Pijp
-
Hoogspanningsindicatoren
-
gevormde gevalstroomonderbreker
-
de schakelaar van de ladingsbreker
-
De Transformator van de machtsdistributie
-
StephanQiuPu is een grote stroomfabriek. wij stellen zeer u tevreden. met u opnieuw zal samenwerken!
zoekwoorden [ wall bushing insulators ] bij elkaar passen 75 producten.
Rode de Isolatie40.5kv Beschermde Spuiten die van de Hoogspannings Epoxyhars voor Mechanisme ringen
| Kleur: | Roodbruin |
|---|---|
| Materiaal: | Epoxyhars, giethars |
| Snelheidsspanning: | 40.5kV |
Professionele Geïsoleerde Busbar Epoxyharsring door Muurtype 12kV
| Materiaal: | Giethars |
|---|---|
| Kleur: | Roodbruin |
| Nominale spanning: | 12KV |
24 kV/185/ 630A Epoxyarzinspout Bushing High Voltage ved LonIEC Approg Lifeaspn
| Materiaal: | epoxyhars |
|---|---|
| Kleur: | Roodbruin |
| Higth: | 340 mm |
11kV Rood Kleur Schakelaar Epoxy Hars Gegooid Bushing Hitteweerstand 4000A
| Materiaal: | Giethars |
|---|---|
| Tarief spanning: | 11 kV |
| Frequentie Spanning: | 42 kV |
Roodbruine Epoxyhars Gegoten Isolatie die Ring voor Mechanisme 1600A 10kV isoleren
| Materiaal: | epoxyhars |
|---|---|
| Snelheidsspanning: | 12 kV |
| Huidig: | 1600A-2000A |
11kv 4000A Epoxy Casting Resin Insulator V. T Spout Bushing
| Materiaal: | epoxyhars |
|---|---|
| Snelheidsspanning: | 11 kV |
| Huidig: | 4000A |
De Epoxy Gegoten Hars van het rode Kleurenmechanisme het Ringen van Hittebestendigheid 4000A 10kV
| Materiaal: | Giethars |
|---|---|
| Snelheidsspanning: | 12 kV |
| Frequentiespanning: | 42 kV |
Bruine de Steunisolatie 140X330mm van de Kleuren40.5kv Epoxyhars CEI-Certificaat
| Kleur: | Bruin |
|---|---|
| Materiaal: | epoxyhars |
| Snelheidsspanning: | 40.5kV |
Binnen van de de Epoxyharsisolatie van 630A 10kV van het Spuitenringen het Mechanismecomponenten
| Materiaal: | epoxyhars |
|---|---|
| Snelheidsspanning: | 10 kV |
| Frequentiespanning: | 42 kV |
Het spuiten typen van de het Mechanismeschakelaar van de Epoxyharsisolatie Doos 12 KV 4000A
| Materiaal: | epoxyhars |
|---|---|
| Snelheidsspanning: | 12 kV |
| Huidig: | 4000A |

