Alle producten
-
epoxyharsisolatie
-
Middelgrote Voltageisolatie
-
De Isolatie van de hoogspannings Epoxyhars
-
Vacuümvermogenschakelaar
-
Epoxyharsring
-
Elektromechanismecomponenten
-
gegoten harstransformator
-
Aardingsschakelaar
-
Koper Elektrocontacten
-
De hoogspanning maakt Schakelaar los
-
De Remhaak van de zinkoxidebliksem
-
Industriële Kabelbanden
-
Elektrobuis Plastic Pijp
-
Hoogspanningsindicatoren
-
gevormde gevalstroomonderbreker
-
de schakelaar van de ladingsbreker
-
De Transformator van de machtsdistributie
-
StephanQiuPu is een grote stroomfabriek. wij stellen zeer u tevreden. met u opnieuw zal samenwerken!
11kV Kyn28-12/800 630A-4000A Indoor Gepantserde Verplaatsbare AC Metaal-omsloten Schakelinstallatie
| Productnaam: | Vaste schakelaars |
|---|---|
| Beoordeel spanning: | 12KV |
| Tarieffrequentie: | 50 Hz |
Kyn28-12/800 630A-4000A Verplaatsbare AC-sluitingsinstallatie voor binnenshuis
| Productnaam: | Vaste schakelaars |
|---|---|
| Beoordeel spanning: | 12KV |
| Tarieffrequentie: | 50 Hz |
Kyn28-12/800 630A-1250A Verplaatsbare AC-sluitingsinstallatie voor binnenshuis
| Productnaam: | Vaste schakelaars |
|---|---|
| Beoordeel spanning: | 12KV |
| Tarieffrequentie: | 50 Hz |
Van het Mechanismecomponenten van ISO het Gepantserde Elektro Open Type
| Plaats van herkomst: | Zhenjiang, China |
|---|---|
| Kleur: | Volgens aangepaste klantenbehoeften, |
| Vorm: | Aangepast |
Landschap Begraven Doostype Geprefabriceerd Hulpkantoor in drie stadia
| Plaats van herkomst: | Zhejiang, China |
|---|---|
| Toepassing: | Macht |
| Fase: | Drie |
Ingesloten Antikoppelings50hz 12kV MV Vast Mechanisme
| Productnaam: | Vaste schakelaars |
|---|---|
| Beoordeel spanning: | 12KV |
| Tarieffrequentie: | 50 Hz |
De plastic Indicatoren van de het Mechanismehoogspanning van 50Hz 15A
| Materiaal: | Plastic |
|---|---|
| Nominale spanning: | 7.2kV-40.5kV |
| Werkspanning: | 110V/220V |
De Hoogspanning van GN30-12D 12kV maakt de Onderbrekingsschakelaar los van de Schakelaar Binnenlading
| Beoordeel spanning: | 12KV |
|---|---|
| Tarief stroom: | 630A-1250A |
| Hete Stabiele Stroom: | 12.5kA/4S |
De elektrohoogspanning maakt Schakelaar, de Schakelaar GN19-12 van de 3 Faseisolator los
| Beoordeel spanning: | 12KV |
|---|---|
| Tarief stroom: | 400A |
| Hete Stabiele Stroom: | 12.5kA/4S |
Dsn-BMZ/Y Veiligheids Binnen Elektromagnetisch Slot voor de Deur van het Mechanismekabinet
| Materiaal: | Zink |
|---|---|
| Nominale spanning: | 3.6KV-40.5KV |
| Werkspanning: | 110V/220V |

