Alle producten
-
epoxyharsisolatie
-
Middelgrote Voltageisolatie
-
De Isolatie van de hoogspannings Epoxyhars
-
Vacuümvermogenschakelaar
-
Epoxyharsring
-
Elektromechanismecomponenten
-
gegoten harstransformator
-
Aardingsschakelaar
-
Koper Elektrocontacten
-
De hoogspanning maakt Schakelaar los
-
De Remhaak van de zinkoxidebliksem
-
Industriële Kabelbanden
-
Elektrobuis Plastic Pijp
-
Hoogspanningsindicatoren
-
gevormde gevalstroomonderbreker
-
de schakelaar van de ladingsbreker
-
De Transformator van de machtsdistributie
-
StephanQiuPu is een grote stroomfabriek. wij stellen zeer u tevreden. met u opnieuw zal samenwerken!
11kV Rood Kleur Schakelaar Epoxy Hars Gegooid Bushing Hitteweerstand 4000A
| Materiaal: | Giethars |
|---|---|
| Tarief spanning: | 11 kV |
| Frequentie Spanning: | 42 kV |
36 kV binnenluchtsysteem voor elektrische middelspanning Epoxyhars-ondersteuningsisolateur voor schakelaar-posttype
| Kleur: | Rood |
|---|---|
| Materiaal: | Giethars |
| Tarief spanning: | 40.5kV |
11kV schakelaar spoot Epoxy hars gegoten bussing isolatie contactdoos 2500A
| Materiaal: | Giethars, epoxyhars |
|---|---|
| Tarief spanning: | 11 kV |
| Frequentie Spanning: | 42 kV |
12 pinnen koper elektrische contacten, 630A zilver bewegende tulpen contacten voor VCB
| Materiaal: | Rood Koper |
|---|---|
| Hoogte: | 59 mm |
| plant: | Zilver |
49X82mm Hoogspanning 1250A Rode Koperen Vaste Contact , VCB Koperen Statisch Contact
| Materiaal: | Rood Koper |
|---|---|
| Huidig: | 1250A |
| diam: | 49 mm |
Binnenste VCB Koperen Elektrische Contacten Arm Type 630A-2000A
| Materiaal: | Rood Koper |
|---|---|
| Huidig: | 630A-2000A |
| diam: | 50 mm |
630A 10kV Elektrische epoxyhars Middenspanningsondersteunende isolatoren met ontkoppelingsschakelaar
| Materiaal: | Epoxyhars |
|---|---|
| Kleur: | Rood |
| Tarief spanning: | 10kV |
11 kV solide geïsoleerde werkingsmechanisme met schakelaar
| Beschermingsgraad: | IP 50 |
|---|---|
| Geschat het werk voltage: | AC, 220 |
| Frequentie: | 50 Hz |
11kV busbar epoxy hars bushing door de muur type kruis kabel
| Materiaal: | Giethars |
|---|---|
| Kleur: | Rood/Bruin |
| Nominale spanning: | 11kV |
11kv 1250A Interne aardingsschakelaar met 150 mm polen en isolatieplaat
| Tarief spanning: | 12KV |
|---|---|
| Frequentie Spanning: | 42kV |
| Space Dsitance: | 150MM |

