Alle producten
-
epoxyharsisolatie
-
Middelgrote Voltageisolatie
-
De Isolatie van de hoogspannings Epoxyhars
-
Vacuümvermogenschakelaar
-
Epoxyharsring
-
Elektromechanismecomponenten
-
gegoten harstransformator
-
Aardingsschakelaar
-
Koper Elektrocontacten
-
De hoogspanning maakt Schakelaar los
-
De Remhaak van de zinkoxidebliksem
-
Industriële Kabelbanden
-
Elektrobuis Plastic Pijp
-
Hoogspanningsindicatoren
-
gevormde gevalstroomonderbreker
-
de schakelaar van de ladingsbreker
-
De Transformator van de machtsdistributie
-
StephanQiuPu is een grote stroomfabriek. wij stellen zeer u tevreden. met u opnieuw zal samenwerken!
36kV Hoogspannings Epoxyhars Isolator Afschermingsuitloop Bussen 660mm Hoogte
| Kleur: | Rood |
|---|---|
| Materiaal: | Giethars |
| Tarief spanning: | 36kV |
72,5 kv buitenvacuümstroomonderbreker met porseleinen steunisolator
| Materiaal: | S304 |
|---|---|
| Tarief spanning: | 72,5 kV |
| Frequentie Spanning: | 120 kV |
11kv Epoxyhars Wand Bushing Cross Single Copper Busbar in Switchgear
| Materiaal: | Giethars |
|---|---|
| Kleur: | Rood/Bruin |
| Nominale spanning: | 11kV |
6kV Epoxyhars Draagcapaciteit Isolator voor 125pF met 130mm Lengte
| Materiaal: | Epoxyhars |
|---|---|
| Kleur: | Rood |
| Kruipafstand: | 280 mm |
210mm Hoogte 24kv Epoxyhars Ondersteuningscapaciteit Isolators voor Aardingsschakelaar
| Materi-: | Giethars |
|---|---|
| Tarief spanning: | 24KV |
| Kleur: | Rood |
630A/1250A/1600A 24kV giethars Isolator Spout Bushing Protect Koperen busbar
| Materiaal: | Epoxyhars, giethars |
|---|---|
| Kleur: | Rood/Bruin |
| Hoogte: | 375 mm |
140mm Paal 11kV Aardingsschakelaar voor Slimme Binnenhoogspanningsschakelkast
| Tarief spanning: | 11kV |
|---|---|
| Frequentie Spanning: | 42kV |
| Space Dsitance: | 140 mm |
11kV Epoxyhars Giet hars Draagvermogen Isolator met Hoogspannings Binnen Schakelmaterieel
| Materiaal: | Epoxyhars |
|---|---|
| Kleur: | Rood |
| Kruipafstand: | 280 mm |
11kV Rood Kleur Schakelaar Epoxy Hars Gegooid Bushing Hitteweerstand 4000A
| Materiaal: | Giethars |
|---|---|
| Tarief spanning: | 11 kV |
| Frequentie Spanning: | 42 kV |
36kV Indoor Electrical Medium Voltage Epoxy Resin Support Insulator For Switchgear Post Type
| Kleur: | Rood |
|---|---|
| Materiaal: | Giethars |
| Tarief spanning: | 40.5kV |

