Alle producten
-
epoxyharsisolatie
-
Middelgrote Voltageisolatie
-
De Isolatie van de hoogspannings Epoxyhars
-
Vacuümvermogenschakelaar
-
Epoxyharsring
-
Elektromechanismecomponenten
-
gegoten harstransformator
-
Aardingsschakelaar
-
Koper Elektrocontacten
-
De hoogspanning maakt Schakelaar los
-
De Remhaak van de zinkoxidebliksem
-
Industriële Kabelbanden
-
Elektrobuis Plastic Pijp
-
Hoogspanningsindicatoren
-
gevormde gevalstroomonderbreker
-
de schakelaar van de ladingsbreker
-
De Transformator van de machtsdistributie
-
StephanQiuPu is een grote stroomfabriek. wij stellen zeer u tevreden. met u opnieuw zal samenwerken!
zoekwoorden [ cast resin insulator ] bij elkaar passen 171 producten.
Isolatie van het epoxyhars de Middelgrote Voltage, Post het Type van 10kV Isolatie 100X150mm
| Materiaal: | Epoxyhars/giethars |
|---|---|
| Kleur: | Roodbruin |
| Kruip afstand: | 260 mm |
Rode de Isolatie40.5kv Beschermde Spuiten die van de Hoogspannings Epoxyhars voor Mechanisme ringen
| Kleur: | Roodbruin |
|---|---|
| Materiaal: | Epoxyhars, giethars |
| Snelheidsspanning: | 40.5kV |
630A Gegoten spuiten Epoxyhars het Ringen van de Dooshoogspanning van het Isolatiecontact
| Materiaal: | Giethars/kunststof |
|---|---|
| kleur: | Wit |
| Hoogte: | 370mm |
210mm Hoogte 24kv Epoxyhars Ondersteuningscapaciteit Isolators voor Aardingsschakelaar
| Materi-: | Giethars |
|---|---|
| Tarief spanning: | 24KV |
| Kleur: | Rood |
24kV epoxyhars steunisolator in middenspanningsschakelkast
| Materi-: | Giethars |
|---|---|
| Tarief spanning: | 24KV |
| Kleur: | Rood |
Van de de Hoogspannings Epoxyhars van VS1-12 630A van de de Isolatieisolatie de Norm van de Buiscei
| Materiaal: | epoxyhars |
|---|---|
| Nominale stroom: | 630A-1250A |
| Nominale spanning: | 10kV |
630A-4000A 36kv epoxyhars V. T Spout Bushing met middenspanningsschakelaar
| Kleur: | Rood |
|---|---|
| Materiaal: | Giethars |
| Tarief spanning: | 36kV |
40.5kV van het de Isolatieschild van de hoogspannings Epoxyhars het Spuitenringen 660mm Hoogte
| Kleur: | Rood |
|---|---|
| Materiaal: | Giethars |
| Tarief spanning: | 40.5kV |
Van de de Hoogspannings Epoxyhars van VS1-12 630A van de de Isolatiebuis de Gaten van CEI Standard 4
| Materiaal: | epoxyhars |
|---|---|
| Nominale stroom: | 630A-1250A |
| Nominale spanning: | 12KV |
11kV Indoor Casting Resin Current Transformer in Schakelaarkas
| Materiaal: | Giethars |
|---|---|
| Kleur: | Roodbruin |
| Spanning: | 11kV |

