Alle producten
-
epoxyharsisolatie
-
Middelgrote Voltageisolatie
-
De Isolatie van de hoogspannings Epoxyhars
-
Vacuümvermogenschakelaar
-
Epoxyharsring
-
Elektromechanismecomponenten
-
gegoten harstransformator
-
Aardingsschakelaar
-
Koper Elektrocontacten
-
De hoogspanning maakt Schakelaar los
-
De Remhaak van de zinkoxidebliksem
-
Industriële Kabelbanden
-
Elektrobuis Plastic Pijp
-
Hoogspanningsindicatoren
-
gevormde gevalstroomonderbreker
-
de schakelaar van de ladingsbreker
-
De Transformator van de machtsdistributie
-
StephanQiuPu is een grote stroomfabriek. wij stellen zeer u tevreden. met u opnieuw zal samenwerken!
zoekwoorden [ cast resin insulator ] bij elkaar passen 171 producten.
De bruine Isolatie van het Epoxyhars Middelgrote Voltage, het Waterweerstand van de Steunisolatie
| Materiaal: | Epoxyhars, giethars |
|---|---|
| Kleur: | Rood/Bruin |
| diam: | 90 mm |
De hoge Transformator van de Nauwkeurigheidshv Gegoten Hars voor Elektrische centrale Sterke Isolatie
| Materiaal: | Giethars, epoxyhars |
|---|---|
| Kleur: | Roodbruin |
| Standaardspanningsratio: | 10000/100/100, 10000/100/220 |
De binnen Elektroisolatie van de Hoogspannings Epoxyhars voor Mechanisme Posttype
| Kleur: | rood |
|---|---|
| Materiaal: | Giethars |
| Snelheidsspanning: | 40.5kV |
Beschermende Gegoten de Hoogspannings Huidige Transformator van de Harstransformator
| Materiaal: | Giethars, epoxyhars |
|---|---|
| Kleur: | Roodbruin |
| RatedPrimary Current: | 5-600A |
36kv Gegote hars Muurbussen 190*210*450 Isolatie met afgeschermd net kruis enkel koper busbalk in schakelaar
| Kleur: | Rood |
|---|---|
| Materiaal: | Giethars |
| Standaardspanning: | 36KV |
Gietende Hars/Epoxyhars de Enige Fase van de Hoogspannings Huidige Transformator
| Materiaal: | Giethars, epoxyhars |
|---|---|
| Kleur: | Roodbruin |
| RatedPrimary Current: | 5-4000A |
Muurvoer door Isolerende Cilinder TG1-12Q/152X152 van de Epoxyhars de Gegoten Ring
| Materiaal: | Epoxyhars/casting |
|---|---|
| Kleur: | Roodbruin |
| Nominale spanning: | 12KV |
Van het de Machtssysteem van JDZW de Openluchthoogspanning van de de Harstransformator Gegoten 50Hz/60Hz
| Materiaal: | Giethars/epoxhars |
|---|---|
| Isolatieniveau: | 12/42/75kV, 40.5/95/200kV |
| Nominale kracht: | 50Hz/60Hz |
TGZ01-17.5 Epoxyhars samen gieten Busbar muurdoorvoer doorvoeren
| Kleur: | Bruin |
|---|---|
| Materiaal: | Epoxyhars, giethars |
| Snelheidsspanning: | 17,5 kV |
12kV epoxyharsisolatie door Muurring voor Mechanisme van het Rings het Netto Kabinet
| Materiaal: | Giethars |
|---|---|
| Kleur: | Roodbruin |
| Nominale spanning: | 12KV |

