Alle producten
-
epoxyharsisolatie
-
Middelgrote Voltageisolatie
-
De Isolatie van de hoogspannings Epoxyhars
-
Vacuümvermogenschakelaar
-
Epoxyharsring
-
Elektromechanismecomponenten
-
gegoten harstransformator
-
Aardingsschakelaar
-
Koper Elektrocontacten
-
De hoogspanning maakt Schakelaar los
-
De Remhaak van de zinkoxidebliksem
-
Industriële Kabelbanden
-
Elektrobuis Plastic Pijp
-
Hoogspanningsindicatoren
-
gevormde gevalstroomonderbreker
-
de schakelaar van de ladingsbreker
-
De Transformator van de machtsdistributie
-
StephanQiuPu is een grote stroomfabriek. wij stellen zeer u tevreden. met u opnieuw zal samenwerken!
zoekwoorden [ cast resin insulator ] bij elkaar passen 171 producten.
De gietende Harsbusbar Middelgrote Lichtgewicht Gemakkelijke Installatie van de Voltageisolatie
| Materiaal: | epoxyhars |
|---|---|
| Kleur: | Roodbruin |
| Kruip afstand: | 240 mm |
Van de het Voltageisolatie van CEI Standaard Middelgrote de Steuncondensator met Rings Netto Kabinet
| Materiaal: | Epoxyhars |
|---|---|
| Kleur: | Rood |
| Creepage afstand: | 240mm |
Epoxyharsmuur door het Isoleren de Hoogspanning van de Schildring 40.5kV
| Kleur: | Rood |
|---|---|
| Materiaal: | Giethars |
| Snelheidsspanning: | 40.5kV |
Gietende Hars/Epoxyharsring, Busbar Muurvoer door Ring
| Kleur: | rood |
|---|---|
| Materiaal: | Epoxyhars, giethars |
| Snelheidsspanning: | 40.5kV |
24kV-80 pF epoxyhars condensatorisolator met indicator in schakelapparatuur
| Materiaal: | Epoxyhars, giethars |
|---|---|
| Kleur: | Roodbruin |
| Dia: | 75 mm |
17,5 kV Epoxyhars Steunisolator met Koperen Inzetstuk Hoogte voor Schakelapparatuur
| Materiaal: | Epoxyhars, giethars |
|---|---|
| kleur: | Rood/Bruin |
| Dia: | 90 mm |
36 kV binnenluchtsysteem voor elektrische middelspanning Epoxyhars-ondersteuningsisolateur voor schakelaar-posttype
| Kleur: | Rood |
|---|---|
| Materiaal: | Giethars |
| Tarief spanning: | 40.5kV |
HV de Condensatorisolatie van de epoxyharssteun
| Kleur: | Roodbruin |
|---|---|
| Materiaal: | Epoxyhars, giethars |
| Standaardspanning: | 40.5kV |
Elektro Epoxyharsbusbar Isolatie Sm76 - Sm25
| Materiaal: | Epoxyhars/Gietende Hars |
|---|---|
| Kleur: | Rood/Bruin |
| Creepage afstand: | 260mm |
24kV 3150A-4000A Epoxyhars V.T. Tuit Bussen Isolator in Middenspanningskast
| Materiaal: | Epoxyhars, giethars |
|---|---|
| Kleur: | Rood/Bruin |
| Hoogte: | 375 mm |

