Alle producten
-
epoxyharsisolatie
-
Middelgrote Voltageisolatie
-
De Isolatie van de hoogspannings Epoxyhars
-
Vacuümvermogenschakelaar
-
Epoxyharsring
-
Elektromechanismecomponenten
-
gegoten harstransformator
-
Aardingsschakelaar
-
Koper Elektrocontacten
-
De hoogspanning maakt Schakelaar los
-
De Remhaak van de zinkoxidebliksem
-
Industriële Kabelbanden
-
Elektrobuis Plastic Pijp
-
Hoogspanningsindicatoren
-
gevormde gevalstroomonderbreker
-
de schakelaar van de ladingsbreker
-
De Transformator van de machtsdistributie
-
StephanQiuPu is een grote stroomfabriek. wij stellen zeer u tevreden. met u opnieuw zal samenwerken!
zoekwoorden [ electrical switchgear parts ] bij elkaar passen 306 producten.
Mechanisme gtxn-12/630-25 50Hz van de hoogspannings Binnen Stevig Isolatie
| Beschermingsgraad: | IP 50 |
|---|---|
| Geschat het werk voltage: | AC, 220 |
| Frequentie: | 50 Hz |
Inrichting van een solide geïsoleerde hogespanningsschakelaar
| Beschermingsgraad: | IP 50 |
|---|---|
| Geschat het werk voltage: | AC, 220 |
| Frequentie: | 50 Hz |
630A-1250A /12kv Indoor Solid Volledig Geïsoleerd Gesloten Net Schakelaar
| Beschermingsgraad: | IP 50 |
|---|---|
| Geschat het werk voltage: | AC, 220 |
| Frequentie: | 50 Hz |
1250A /11kv Innen vaste volledig geïsoleerde afgesloten netschakelaar
| Beschermingsgraad: | IP 50 |
|---|---|
| Geschat het werk voltage: | AC, 220 |
| Frequentie: | 50 Hz |
11kV 630A Binnen Solid Volledig Geïsoleerde Gesloten Ringnet Schakelinstallatie
| Beschermingsgraad: | IP 50 |
|---|---|
| Geschat het werk voltage: | AC, 220 |
| Frequentie: | 50 Hz |
11 kV solide geïsoleerde werkingsmechanisme met schakelaar
| Beschermingsgraad: | IP 50 |
|---|---|
| Geschat het werk voltage: | AC, 220 |
| Frequentie: | 50 Hz |
630A van het de Doos Lage Voltage van de machtsdistributie Terugtrekbaar het Mechanismekabinet
| Modelnummer: | MNS |
|---|---|
| Kleur: | Aangepast |
| Geschatte stroom/A: | 630(EEN) |
Hoogspanningsgasgevulde schakelapparatuur CVCC 12kV Elektrisch SS304
| Materiaal: | SS304 |
|---|---|
| Lange: | 1,7 M |
| Stroom: | 630A |
SF6 Zwavelhexafluoride High Voltage Indicator GL-3 van schakelaar
| Materiaal: | Plastic |
|---|---|
| Nominale spanning: | 7.2kV-40.5kV |
| Werkspanning: | 110V/220V |
Stroom- en Spanningspaneelmeter met Binnen-hoogspanningsschakelaar
| Materiaal: | Plastic |
|---|---|
| Nominale spanning: | 3.6KV-40.5KV |
| Werkspanning: | 110V/220V |

