Alle producten
-
epoxyharsisolatie
-
Middelgrote Voltageisolatie
-
De Isolatie van de hoogspannings Epoxyhars
-
Vacuümvermogenschakelaar
-
Epoxyharsring
-
Elektromechanismecomponenten
-
gegoten harstransformator
-
Aardingsschakelaar
-
Koper Elektrocontacten
-
De hoogspanning maakt Schakelaar los
-
De Remhaak van de zinkoxidebliksem
-
Industriële Kabelbanden
-
Elektrobuis Plastic Pijp
-
Hoogspanningsindicatoren
-
gevormde gevalstroomonderbreker
-
de schakelaar van de ladingsbreker
-
De Transformator van de machtsdistributie
-
StephanQiuPu is een grote stroomfabriek. wij stellen zeer u tevreden. met u opnieuw zal samenwerken!
zoekwoorden [ electrical switchgear parts ] bij elkaar passen 306 producten.
ES1-10 150 mm elektrische aardingsschakelaar voor binnenshuis voor schakelapparatuur
| Snelheidsspanning: | 12KV |
|---|---|
| Frequentiespanning: | 42kV |
| Space Dsitance: | 150 mm |
De plastic Indicatoren van de het Mechanismehoogspanning van 50Hz 15A
| Materiaal: | Plastic |
|---|---|
| Nominale spanning: | 7.2kV-40.5kV |
| Werkspanning: | 110V/220V |
800MM de Delen van het de Koppelingsapparaat van de Metaalklep voor Hoogspanningsmechanisme KYN28-12
| Materiaal: | Staal |
|---|---|
| Schelpdier: | KYN28A-12 |
| breedte: | 800 mm |
De Standaardisolatie van de Epoxyharsspuiten van CEI, het Mechanismeisolatie van 3150A 12kV HV
| Materiaal: | Giethars, epoxyhars |
|---|---|
| Snelheidsspanning: | 12 kV |
| Huidig: | 3150A |
RMNS-het Mechanisme van het Reeks690v IP54 2000Hz Lage Voltage
| nominale spanning: | Tot 690 V |
|---|---|
| Geschatte stroom voor systeem: | 4000 (speciaal aan 6300A) V |
| Geschatte frequentie: | 2000hz |
ES1-10/31.5 Elektrische aardingsschakelaar voor binnen voor schakelapparatuur
| Snelheidsspanning: | 12KV |
|---|---|
| Frequentiespanning: | 42kV |
| Space Dsitance: | 150 mm-210 mm |
Hot sale IP2X XGN2-12 AC Box-type vaste metalen afgesloten schakelingsapparatuur
| Modelnummer: | XGN2-12 |
|---|---|
| Nominale spanning: | 3.6/7.2/12KV |
| Geschatte frequentie: | 50Hz |
Plastic Klem voor het Binnenmateriaal van het Hoogspanningsmechanisme
| Materiaal: | PP |
|---|---|
| Grootte: | 1310mm |
| Type: | klem |
24kV epoxy hars post Isolator 75X210mm, Schakelaar Isolator betrouwbare werking
| Materiaal: | Epoxyhars, giethars |
|---|---|
| Kleur: | Rood |
| Dia: | 75 mm |
Binnen Medium-Voltage Indicator Zonder Vergrendeling met Relais met Kernfase Functie in Schakelinstallatie
| Materiaal: | Plastic |
|---|---|
| Nominale spanning: | 3.6KV-40.5KV |
| Werkspanning: | 48V/110V/220V |

