Alle producten
-
epoxyharsisolatie
-
Middelgrote Voltageisolatie
-
De Isolatie van de hoogspannings Epoxyhars
-
Vacuümvermogenschakelaar
-
Epoxyharsring
-
Elektromechanismecomponenten
-
gegoten harstransformator
-
Aardingsschakelaar
-
Koper Elektrocontacten
-
De hoogspanning maakt Schakelaar los
-
De Remhaak van de zinkoxidebliksem
-
Industriële Kabelbanden
-
Elektrobuis Plastic Pijp
-
Hoogspanningsindicatoren
-
gevormde gevalstroomonderbreker
-
de schakelaar van de ladingsbreker
-
De Transformator van de machtsdistributie
-
StephanQiuPu is een grote stroomfabriek. wij stellen zeer u tevreden. met u opnieuw zal samenwerken!
zoekwoorden [ electrical switchgear parts ] bij elkaar passen 306 producten.
36kV Epoxyhars Doorvoering Isolatie Beschermt Koperen Busbar in Schakelinstallatie Voor Drie Gaten
| Nominale Spanning: | 36KV |
|---|---|
| Plaats van herkomst | CN |
| Merknaam | qiupu |
24kV-80 pF epoxyhars condensatorisolator met indicator in schakelapparatuur
| Materiaal: | Epoxyhars, giethars |
|---|---|
| Kleur: | Roodbruin |
| Dia: | 75 mm |
Binnenste VCB Koperen Elektrische Contacten Arm Type 630A-2000A
| Materiaal: | Rood Koper |
|---|---|
| Huidig: | 630A-2000A |
| diam: | 50 mm |
Binnen Gecombineerde Mechanisme het Aanaarden Schakelaarhoogspanning JN15-24kV/31.5kA
| Snelheidsspanning: | 24kV |
|---|---|
| Frequentiespanning: | 65kV |
| Space Dsitance: | 210 mm |
binnen Elektro het Aanaarden van 12kV 31.5kA Schakelaar voor Mechanismemateriaal
| Snelheidsspanning: | 12KV |
|---|---|
| Frequentiespanning: | 42kV |
| Space Dsitance: | 150 mm-210 mm |
JN15 type24kv 31.5kA Hoogspanning het Aanaarden Schakelaar In drie stadia voor Mechanisme
| Snelheidsspanning: | 24kV |
|---|---|
| Frequentiespanning: | 65kV |
| Space Dsitance: | 275 mm |
De stevige Verenigde Isolatie van 40.5kV Expoxy Hars voor Mechanismehoogspanning
| Materiaal: | Epoxyhars |
|---|---|
| Kleur: | Rood/Bruin |
| Tarief spanning: | 40.5kV |
11kV Indoor Single Phase Casting Epoxy Resin Spanningstransformer met schakelaar
| Materiaal: | Giethars, epoxyhars |
|---|---|
| Kleur: | Roodbruin |
| Standaardspanningsratio: | 10000/100/100, 10000/100/220 |
40.5kV epoxyhars Gegoten Ring voor ABB-Mechanisme
| Kleur: | rood |
|---|---|
| Materiaal: | Epoxyhars, giethars |
| Snelheidsspanning: | 40.5kV |
Binnenhoogspanning Elektro het Aanaarden Schakelaar voor Mechanisme 40.5kV 280mm
| Snelheidsspanning: | 40.5kV |
|---|---|
| Frequentiespanning: | 100 kV |
| Space Dsitance: | 280 mm |

