Alle producten
-
epoxyharsisolatie
-
Middelgrote Voltageisolatie
-
De Isolatie van de hoogspannings Epoxyhars
-
Vacuümvermogenschakelaar
-
Epoxyharsring
-
Elektromechanismecomponenten
-
gegoten harstransformator
-
Aardingsschakelaar
-
Koper Elektrocontacten
-
De hoogspanning maakt Schakelaar los
-
De Remhaak van de zinkoxidebliksem
-
Industriële Kabelbanden
-
Elektrobuis Plastic Pijp
-
Hoogspanningsindicatoren
-
gevormde gevalstroomonderbreker
-
de schakelaar van de ladingsbreker
-
De Transformator van de machtsdistributie
-
StephanQiuPu is een grote stroomfabriek. wij stellen zeer u tevreden. met u opnieuw zal samenwerken!
zoekwoorden [ high voltage earthing switch ] bij elkaar passen 216 producten.
GMS-2 Elektrische schakelapparatuur Componenten Stalen deurslot Hoogspanning
| Materiaal: | staal |
|---|---|
| hoektand: | KYN28-12/630-4000 |
| Breedte: | 40mm |
Paraplu-versnellingssysteem met ES-10 aardingsschakelaar in GZS1-12 schakelapparatuur
| Materiaal: | staal |
|---|---|
| hoektand: | KYN28-12/GZS1-12 |
| Breedte: | 8001000mm |
36kv Polymer Silicium rubber Zinkoxide Lightning Arrester met Indoor High Voltage Switchgear
| Systemen met een nominale spanning: | 36KV |
|---|---|
| Nominale frequentie: | 50 Hz |
| Toevloedstroom: | 42.5A |
40.5kV van het de Isolatieschild van de hoogspannings Epoxyhars het Spuitenringen 660mm Hoogte
| Kleur: | Rood |
|---|---|
| Materiaal: | Giethars |
| Tarief spanning: | 40.5kV |
De Isolatiecilinder van de hoogspannings Epoxyhars voor Mechanisme Vacuümstroomonderbreker
| Materiaal: | Giethars |
|---|---|
| Nominale stroom: | 630A-4000A |
| Nominale spanning: | 40.5kV |
De stevige Verenigde Isolatie van 40.5kV Expoxy Hars voor Mechanismehoogspanning
| Materiaal: | Epoxyhars |
|---|---|
| Kleur: | Rood/Bruin |
| Tarief spanning: | 40.5kV |
1250A Koper vast contact met zilveren plaat In binnenshuis hoge spanning vacuüm schakelaar en schakelaar
| Materiaal: | Rood koper |
|---|---|
| Huidig: | 630A-1250A |
| Dia: | 50 mm |
49X82mm Hoogspanning 1250A Rode Koperen Vaste Contact , VCB Koperen Statisch Contact
| Materiaal: | Rood Koper |
|---|---|
| Huidig: | 1250A |
| diam: | 49 mm |
36kV Hoogspannings Epoxyhars Isolator Afschermingsuitloop Bussen 660mm Hoogte
| Kleur: | Rood |
|---|---|
| Materiaal: | Giethars |
| Tarief spanning: | 36kV |
De hoogspanning 40.5kV/36kV goot van de het Contactdoos van de Hars de Techniek Isolatie (Spuiten) APG
| Materiaal: | Giethars |
|---|---|
| Kleur: | Roodbruin |
| Snelheidsspanning: | 40.5kV /36kV |

