Alle producten
-
epoxyharsisolatie
-
Middelgrote Voltageisolatie
-
De Isolatie van de hoogspannings Epoxyhars
-
Vacuümvermogenschakelaar
-
Epoxyharsring
-
Elektromechanismecomponenten
-
gegoten harstransformator
-
Aardingsschakelaar
-
Koper Elektrocontacten
-
De hoogspanning maakt Schakelaar los
-
De Remhaak van de zinkoxidebliksem
-
Industriële Kabelbanden
-
Elektrobuis Plastic Pijp
-
Hoogspanningsindicatoren
-
gevormde gevalstroomonderbreker
-
de schakelaar van de ladingsbreker
-
De Transformator van de machtsdistributie
-
StephanQiuPu is een grote stroomfabriek. wij stellen zeer u tevreden. met u opnieuw zal samenwerken!
zoekwoorden [ high voltage earthing switch ] bij elkaar passen 216 producten.
Rode de Isolatie40.5kv Beschermde Spuiten die van de Hoogspannings Epoxyhars voor Mechanisme ringen
| Kleur: | Roodbruin |
|---|---|
| Materiaal: | Epoxyhars, giethars |
| Snelheidsspanning: | 40.5kV |
Van de het Contactdoos van de beveiligings40.5kv Epoxyhars de Isolatiehoogspanning cth-40.5D
| Materiaal: | Gietende Hars |
|---|---|
| kleur: | rood |
| Tariefvoltage: | 40.5kV |
680 mm 36kV afgeschermd contactdoos voor epoxyhars-isolatie voor hoogspanningsschakelaars
| Kleur: | Rood |
|---|---|
| Materiaal: | epoxyhars |
| Standaardspanning: | 40.5kV |
De binnenring van de Installatie Epoxyhars, Hoogspannings Postisolatie 40.5kV
| naam: | Epoxyharsring |
|---|---|
| Kleur: | Rood of aangepast |
| Installatie: | Binneninstallatie |
24 kV hoogspanning binnen vacuüm-ladingbreker schakelaar FZN25
| Snelheidsspanning: | 24KV |
|---|---|
| Frequentie Spanning: | 68 kV |
| Stabiele Stroom: | 31.5kA/4S |
24 kV/630A Epoxyhars Spout Bushing Hoogspanning Ved LonIEC Approg Lifeaspn
| Materiaal: | epoxyhars |
|---|---|
| Kleur: | Roodbruin |
| Higth: | 340 mm |
11kv hoogspannings binnenshuis opblaasbaar geïsoleerd schakelaarkas
| Materiaal: | SS304 |
|---|---|
| Lange: | 1,7 M |
| Stroom: | 630A-2500A |
660mm 36kV hoogspanningsschakelinstallatie onderdelen Afgeschermde Epoxyhars Isolator Contactdoos Met Helling
| Color: | Red |
|---|---|
| Material: | Epoxy Resin |
| Rate Voltage: | 40.5kV |
11 kV elektrisch hoogspanningsgasgevulde schakelaar
| Materiaal: | SS304 |
|---|---|
| Lengte: | 1,7 M |
| Huidig: | 630A/1250A |
11kV Epoxyhars Giet hars Draagvermogen Isolator met Hoogspannings Binnen Schakelmaterieel
| Materiaal: | Epoxyhars |
|---|---|
| Kleur: | Rood |
| Kruipafstand: | 280 mm |

