Alle producten
-
epoxyharsisolatie
-
Middelgrote Voltageisolatie
-
De Isolatie van de hoogspannings Epoxyhars
-
Vacuümvermogenschakelaar
-
Epoxyharsring
-
Elektromechanismecomponenten
-
gegoten harstransformator
-
Aardingsschakelaar
-
Koper Elektrocontacten
-
De hoogspanning maakt Schakelaar los
-
De Remhaak van de zinkoxidebliksem
-
Industriële Kabelbanden
-
Elektrobuis Plastic Pijp
-
Hoogspanningsindicatoren
-
gevormde gevalstroomonderbreker
-
de schakelaar van de ladingsbreker
-
De Transformator van de machtsdistributie
-
StephanQiuPu is een grote stroomfabriek. wij stellen zeer u tevreden. met u opnieuw zal samenwerken!
zoekwoorden [ high voltage earthing switch ] bij elkaar passen 216 producten.
High Voltage Indoor Vacuum Circuit Breaker Isolation Switch
| Snelheidsspanning: | 12KV |
|---|---|
| Frequentiespanning: | 42kV |
| Higth: | 275 mm |
11kV Indoor Casting Resin Current Transformer in Schakelaarkas
| Materiaal: | Giethars |
|---|---|
| Kleur: | Roodbruin |
| Spanning: | 11kV |
Binnenhv-Isolatieschakelaar voor Mechanismemateriaal
| Beoordeel spanning: | 12KV |
|---|---|
| Tarief stroom: | 630A-1250A |
| Hete Stabiele Stroom: | 12.5kA/4S |
Kyn28-12/630A-4000A Indoor gepantserde verwisselbare wisselstroom met een metalen omheining
| Productnaam: | Vaste schakelaars |
|---|---|
| Tarief spanning: | 11kV |
| Tarieffrequentie: | 50 Hz |
De veilige 100kA-Stroomonderbreker van de Aardelekkage
| Naam: | De Stroomonderbreker van de aardelekkage |
|---|---|
| frequentie: | AC 50Hz |
| Nominale spanning: | 690V |
Mechanisme van het metaal het Beklede 3150A 11kV MV Middelgrote Voltage
| Productnaam: | MV Vast Mechanisme |
|---|---|
| Tariefvoltage: | 11KV |
| Tarieffrequentie: | 50Hz |
Met metaal beklede MV middenspanningsschakelaars SF6 630A 12kV
| Productnaam: | SF6 MV vast schakelmateriaal |
|---|---|
| Rate Voltage: | 12KV |
| Tarief Frequentie:: | 50Hz |
Val demonteerbare Type Arrester HY5WS-10/30DL-TB Buiten AC Hoogspanning
| Modelnummer: | HY5WS-10/30DL-TB |
|---|---|
| Sollicitatie: | Elektrische systeembeveiliging |
| maat: | 404 |
12kV hxgn-12 Metaal Bekleed MV Middelgroot Voltagemechanisme SF6 630A
| Naam van het product: | SF6 MV Vast Mechanisme |
|---|---|
| Rate Voltage: | 12 kV |
| Tarieffrequentie: | 50 Hz |
12kV XGN15-12 Metalen MV Middenspanningsschakelaar SF6 630A-1250A
| Naam van het product: | SF6 MV Vast Mechanisme |
|---|---|
| Rate Voltage: | 12 kV |
| Tarieffrequentie: | 50 Hz |

