Alle producten
-
epoxyharsisolatie
-
Middelgrote Voltageisolatie
-
De Isolatie van de hoogspannings Epoxyhars
-
Vacuümvermogenschakelaar
-
Epoxyharsring
-
Elektromechanismecomponenten
-
gegoten harstransformator
-
Aardingsschakelaar
-
Koper Elektrocontacten
-
De hoogspanning maakt Schakelaar los
-
De Remhaak van de zinkoxidebliksem
-
Industriële Kabelbanden
-
Elektrobuis Plastic Pijp
-
Hoogspanningsindicatoren
-
gevormde gevalstroomonderbreker
-
de schakelaar van de ladingsbreker
-
De Transformator van de machtsdistributie
-
StephanQiuPu is een grote stroomfabriek. wij stellen zeer u tevreden. met u opnieuw zal samenwerken!
zoekwoorden [ high voltage isolator switch ] bij elkaar passen 94 producten.
Kyn28-12/630A-4000A Binnen gepantserde uitneembare AC metaal-omsloten schakelinstallatie met 800mm breedte
| Productnaam: | Vaste schakelaars |
|---|---|
| Tarief spanning: | 12KV |
| Tarieffrequentie: | 50 Hz |
De EU-Mechanisme van het Stijl2500kva 33kV het Compacte Vaste Hulpkantoor
| Productnaam: | Vast Mechanisme |
|---|---|
| Tariefvoltage: | 33KV |
| Geschatte Stroom: | 630 |
De witte/Grijze Kleur breidt Ankers van de Spijkers de Plastic Muur voor Drywall Zelfboring uit
| Materiaal: | PE |
|---|---|
| kleur: | wit/grijs |
| Lengte: | 29.8mm |
Roodbruine Epoxyhars Gegoten Isolatie die Ring voor Mechanisme 1600A 10kV isoleren
| Materiaal: | epoxyhars |
|---|---|
| Snelheidsspanning: | 12 kV |
| Huidig: | 1600A-2000A |

