Alle producten
-
epoxyharsisolatie
-
Middelgrote Voltageisolatie
-
De Isolatie van de hoogspannings Epoxyhars
-
Vacuümvermogenschakelaar
-
Epoxyharsring
-
Elektromechanismecomponenten
-
gegoten harstransformator
-
Aardingsschakelaar
-
Koper Elektrocontacten
-
De hoogspanning maakt Schakelaar los
-
De Remhaak van de zinkoxidebliksem
-
Industriële Kabelbanden
-
Elektrobuis Plastic Pijp
-
Hoogspanningsindicatoren
-
gevormde gevalstroomonderbreker
-
de schakelaar van de ladingsbreker
-
De Transformator van de machtsdistributie
-
StephanQiuPu is een grote stroomfabriek. wij stellen zeer u tevreden. met u opnieuw zal samenwerken!
zoekwoorden [ high voltage isolator switch ] bij elkaar passen 94 producten.
De openlucht Vacuüm van de Stroomonderbreker Middelgrote Voltage/Hoogspanning Norm van CEI
| Materiaal: | S304 |
|---|---|
| Tariefvoltage: | 12 kV |
| Frequentievoltage: | 42 kV |
Hoogwaardige aluminium verwarmer voor hoogspanningsschakelapparatuur binnenshuis
| Materiaal: | Aluminium |
|---|---|
| Nominaal vermogen: | 50W-500W |
| Maat: | 150 x 250 mm |
Hoogwaardige siliconenrubberverwarmer voor hoogspanningsapparatuur binnenshuis
| Materiaal: | Siliconenrubber |
|---|---|
| Nominaal vermogen: | 50W-500W |
| maat: | 150X250mm |
Plastic Klem voor het Binnenmateriaal van het Hoogspanningsmechanisme
| Materiaal: | PP |
|---|---|
| Grootte: | 1310mm |
| Type: | klem |
72,5 kv buitenvacuümstroomonderbreker met porseleinen steunisolator
| Materiaal: | S304 |
|---|---|
| Tarief spanning: | 72,5 kV |
| Frequentie Spanning: | 120 kV |
Naar maat gemaakte Epoxyhars Gegoten Ring, Epoxyhars Samengestelde Isolatie
| Naam: | gesmolten buizen van epoxyhars |
|---|---|
| Materiaal: | epoxyhars |
| Nominale stroom: | 630A-1250A |
ZW32-630A middelgrote Openlucht de Isolatiecilinder van de Voltage Vacuümstroomonderbreker
| Materiaal: | Hars |
|---|---|
| Snelheidsspanning: | 12 kV |
| Frequentiespanning: | 42 kV |
4 Schakelaar van de het Lage Voltage de Gevormde Stroomonderbreker van Polen Mccb
| Naam: | Mccbschakelaar |
|---|---|
| nominale spanning: | 400V (380V) |
| geschatte stroom: | 200A-1000A |
Waterdichte Plastic Drywall van het Uitbreidingsanker stopt 6mm 8mm 10mm Multi Beschikbare Grootte
| Materiaal: | PE |
|---|---|
| kleur: | grijs |
| Lengte: | 38.6mm |
Afstandsbediening Vacuümstroomonderbreker voor Machtssysteem AC 50Hz 12kv
| Naam: | Vacuümcircuitbreaker |
|---|---|
| Sollicitatie: | Stroomsysteem |
| Frequentiespanning: | 42 kV |

