Alle producten
-
epoxyharsisolatie
-
Middelgrote Voltageisolatie
-
De Isolatie van de hoogspannings Epoxyhars
-
Vacuümvermogenschakelaar
-
Epoxyharsring
-
Elektromechanismecomponenten
-
gegoten harstransformator
-
Aardingsschakelaar
-
Koper Elektrocontacten
-
De hoogspanning maakt Schakelaar los
-
De Remhaak van de zinkoxidebliksem
-
Industriële Kabelbanden
-
Elektrobuis Plastic Pijp
-
Hoogspanningsindicatoren
-
gevormde gevalstroomonderbreker
-
de schakelaar van de ladingsbreker
-
De Transformator van de machtsdistributie
-
StephanQiuPu is een grote stroomfabriek. wij stellen zeer u tevreden. met u opnieuw zal samenwerken!
zoekwoorden [ high voltage isolator switch ] bij elkaar passen 94 producten.
24 kV epoxyhars V.T Spout Bushing Isolator in Middenspanningsschakelaar
| Materiaal: | Epoxyhars |
|---|---|
| Kleur: | Rood/Bruin |
| Hoogte: | 315 mm |
Medium / High Voltage Epoxy Harz Isolator Schakelcomponenten 3150A 11 KV
| Materiaal: | Giethars, epoxyhars |
|---|---|
| Snelheidsspanning: | 11 kV |
| Frequentiespanning: | 42 kV |
Bruine van de de Isolatieisolatie van de Kleuren Epoxyhars Gegoten de Buis3150a 12kV 563mm Lengte
| Materiaal: | Epoxyhars/giethars |
|---|---|
| Nominale stroom: | 3150A |
| Nominale spanning: | 12KV |
630A 24kV Epoxyhars V. T. Tuit Isolator Connector Box met Schakelkast
| Materiaal: | Epoxyhars |
|---|---|
| Kleur: | Rood/Bruin |
| Hoogte: | 315 mm |
1250A-1600A 24kv/225 Epoxyhars V. T Spout Isolator Contactor Box met Schakelaar
| Materiaal: | Epoxyhars |
|---|---|
| Kleur: | Rood/Bruin |
| Hoogte: | 315 mm |
24kV 3150A-4000A Epoxyhars V.T. Tuit Bussen Isolator in Middenspanningskast
| Materiaal: | Epoxyhars, giethars |
|---|---|
| Kleur: | Rood/Bruin |
| Hoogte: | 375 mm |
Kyn28-12/630A-4000A Indoor gepantserde verwisselbare wisselstroom met een metalen omheining
| Productnaam: | Vaste schakelaars |
|---|---|
| Tarief spanning: | 11kV |
| Tarieffrequentie: | 50 Hz |
van de Epoxyharsspuiten van 24kV 630A Erkende CEI van de de Isolatiehoogspanning Lange Levensduur
| Materiaal: | epoxyhars |
|---|---|
| Kleur: | Roodbruin |
| Higth: | 315 mm |
de Isolatie van de de Hoogspannings Epoxyhars van 1600A 10kV, Isolerende Contactdoos
| Materiaal: | epoxyhars |
|---|---|
| Snelheidsspanning: | 12 kV |
| Frequentiespanning: | 42 kV |
24 kV/185/ 630A Epoxyarzinspout Bushing High Voltage ved LonIEC Approg Lifeaspn
| Materiaal: | epoxyhars |
|---|---|
| Kleur: | Roodbruin |
| Higth: | 340 mm |

