Alle producten
-
epoxyharsisolatie
-
Middelgrote Voltageisolatie
-
De Isolatie van de hoogspannings Epoxyhars
-
Vacuümvermogenschakelaar
-
Epoxyharsring
-
Elektromechanismecomponenten
-
gegoten harstransformator
-
Aardingsschakelaar
-
Koper Elektrocontacten
-
De hoogspanning maakt Schakelaar los
-
De Remhaak van de zinkoxidebliksem
-
Industriële Kabelbanden
-
Elektrobuis Plastic Pijp
-
Hoogspanningsindicatoren
-
gevormde gevalstroomonderbreker
-
de schakelaar van de ladingsbreker
-
De Transformator van de machtsdistributie
-
StephanQiuPu is een grote stroomfabriek. wij stellen zeer u tevreden. met u opnieuw zal samenwerken!
zoekwoorden [ earth switch in switchgear ] bij elkaar passen 215 producten.
11 kV binnenaardingsschakelaar met 150 mm polen voor schakelaar
| Rate Voltage: | 11kV |
|---|---|
| Frequency Voltage: | 42kV |
| Space Current: | 31.5-40kA/4S |
JN17-12/40/50kA AC Hoogspanning het Aanaarden beschermt de Schakelaar voor Gemakkelijke Epuipment installeert
| Snelheidsspanning: | 12KV |
|---|---|
| Frequentiespanning: | 42kV |
| Space Dsitance: | 275 mm |
Binnenhoogspanning het Aanaarden Schakelaar JN22-40.5/31.5kA
| Snelheidsspanning: | 40.5kV |
|---|---|
| Frequentiespanning: | 98kV |
| Space Dsitance: | 300 mm |
JN17-12/40kA-210mm Earthing Switch with High Voltage Switchgear
| Rate Voltage: | 12kV |
|---|---|
| Frequency Voltage: | 42kV |
| Space Dsitance: | 165mm-275mm |
10kv Indoor Grounding Switch Jn15-12/31.5 met 150mm tot 275mm Pole in Switchgear
| Naam: | Aardschakelaar in schakelaar |
|---|---|
| Standaardspanning: | 12 kV |
| Frequentie Spanning: | 42kV |
11kV Binnen Elektrische Aardingsschakelaar Jn15-12/31.5 met 150mm tot 275mm Pool door Motor
| naam: | Aardschakelaar in schakelaar |
|---|---|
| Standaardspanning: | 11kV |
| Frequentie Spanning: | 42kV |
Mechanisme Binnenaarde die Schakelaar voor Bescherming JN22-40.5kV/31.5kA-300mm aan de grond zetten
| Snelheidsspanning: | 40.5kV |
|---|---|
| Frequentiespanning: | 98kV |
| Space Dsitance: | 300 mm |
36kV schakelaar binnengrondschakelaar voor bescherming JN22-40.5kV/31.5kA-300mm
| Standaardspanning: | 40.5kV |
|---|---|
| Frequentie Spanning: | 98 kV |
| Ruimteafstand: | 300 mm |
Jn15-12/31.5-140mm 11kV Aardingsschakelaar voor Kleine Binnen Hoogspanningsschakelkast
| Beoordeel spanning: | 11kV |
|---|---|
| Frequentie Spanning: | 42kV |
| Space Dsitance: | 140 mm |
140mm Paal 11kV Aardingsschakelaar voor Slimme Binnenhoogspanningsschakelkast
| Tarief spanning: | 11kV |
|---|---|
| Frequentie Spanning: | 42kV |
| Space Dsitance: | 140 mm |

