Alle producten
-
epoxyharsisolatie
-
Middelgrote Voltageisolatie
-
De Isolatie van de hoogspannings Epoxyhars
-
Vacuümvermogenschakelaar
-
Epoxyharsring
-
Elektromechanismecomponenten
-
gegoten harstransformator
-
Aardingsschakelaar
-
Koper Elektrocontacten
-
De hoogspanning maakt Schakelaar los
-
De Remhaak van de zinkoxidebliksem
-
Industriële Kabelbanden
-
Elektrobuis Plastic Pijp
-
Hoogspanningsindicatoren
-
gevormde gevalstroomonderbreker
-
de schakelaar van de ladingsbreker
-
De Transformator van de machtsdistributie
-
StephanQiuPu is een grote stroomfabriek. wij stellen zeer u tevreden. met u opnieuw zal samenwerken!
zoekwoorden [ earth switch in switchgear ] bij elkaar passen 215 producten.
Kyn28-12/630A-4000A Indoor gepantserde verwisselbare wisselstroom met een metalen omheining
| Productnaam: | Vaste schakelaars |
|---|---|
| Tarief spanning: | 11kV |
| Tarieffrequentie: | 50 Hz |
400A-4000A Rood koper busbar in alle soorten hoogspannings- en laagspanningsschakelaars
| Product Name: | MV Fixed Switchgear |
|---|---|
| Rate voltage: | 11kV-36kV |
| Rate frequency: | 50Hz |
Kyn28-12/550mm 1250A Binnen Gepantserde Verwijderbare AC Metaal-omsloten Schakelinstallatie
| Productnaam: | Vaste schakelaars |
|---|---|
| Beoordeel spanning: | 12KV |
| Tarieffrequentie: | 50 Hz |
Kyn28-12/800 630A-1250A Verplaatsbare AC-sluitingsinstallatie voor binnenshuis
| Productnaam: | Vaste schakelaars |
|---|---|
| Beoordeel spanning: | 12KV |
| Tarieffrequentie: | 50 Hz |
Kyn28-12/800 630A-4000A Verplaatsbare AC-sluitingsinstallatie voor binnenshuis
| Productnaam: | Vaste schakelaars |
|---|---|
| Beoordeel spanning: | 12KV |
| Tarieffrequentie: | 50 Hz |
11kV Kyn28-12/800 630A-4000A Indoor Gepantserde Verplaatsbare AC Metaal-omsloten Schakelinstallatie
| Productnaam: | Vaste schakelaars |
|---|---|
| Beoordeel spanning: | 12KV |
| Tarieffrequentie: | 50 Hz |
Kyn28-12/630A-4000A Binnen gepantserde uitneembare AC metaal-omsloten schakelinstallatie met 800mm breedte
| Productnaam: | Vaste schakelaars |
|---|---|
| Tarief spanning: | 12KV |
| Tarieffrequentie: | 50 Hz |
Vijf anti-interlock KYN28-12 TypeType MV vaste schakelaar
| Productnaam: | MV Vast Mechanisme |
|---|---|
| Tariefvoltage: | 12kV |
| Tarieffrequentie: | 50Hz |
Mechanisme van het metaal het Beklede 3150A 11kV MV Middelgrote Voltage
| Productnaam: | MV Vast Mechanisme |
|---|---|
| Tariefvoltage: | 11KV |
| Tarieffrequentie: | 50Hz |
Met metaal beklede MV middenspanningsschakelaars SF6 630A 12kV
| Productnaam: | SF6 MV vast schakelmateriaal |
|---|---|
| Rate Voltage: | 12KV |
| Tarief Frequentie:: | 50Hz |

