Alle producten
-
epoxyharsisolatie
-
Middelgrote Voltageisolatie
-
De Isolatie van de hoogspannings Epoxyhars
-
Vacuümvermogenschakelaar
-
Epoxyharsring
-
Elektromechanismecomponenten
-
gegoten harstransformator
-
Aardingsschakelaar
-
Koper Elektrocontacten
-
De hoogspanning maakt Schakelaar los
-
De Remhaak van de zinkoxidebliksem
-
Industriële Kabelbanden
-
Elektrobuis Plastic Pijp
-
Hoogspanningsindicatoren
-
gevormde gevalstroomonderbreker
-
de schakelaar van de ladingsbreker
-
De Transformator van de machtsdistributie
-
StephanQiuPu is een grote stroomfabriek. wij stellen zeer u tevreden. met u opnieuw zal samenwerken!
zoekwoorden [ earth switch in switchgear ] bij elkaar passen 215 producten.
660mm 36kV hoogspanningsschakelinstallatie onderdelen Afgeschermde Epoxyhars Isolator Contactdoos Met Helling
| Color: | Red |
|---|---|
| Material: | Epoxy Resin |
| Rate Voltage: | 40.5kV |
Van de de Contactdoosstop van jz-46 Elektro het Mechanismecomponenten van 220V 16A het Aluminiumcontact
| Materiaal: | Aluminium |
|---|---|
| Kleur: | Grijs |
| Pinnen: | 46 |
58 van het de Contactdoos Plastic Contact van de Speldenstop Elektro het Mechanismecomponenten voor Vacuümstroomonderbreker
| Materiaal: | Plastic |
|---|---|
| Kleur: | Zwart/Grijz |
| Pins: | 25-58 |
35 kV Overspanningsbeschermer Zinkoxide-overspanningsarrestator met binnenschakelaar
| Systemen met een nominale spanning: | 35 kV |
|---|---|
| Nominale frequentie: | 50 Hz |
| Toevloedstroom: | 42.5A |
15kV-overspanningsbeschermer Zinkoxidespanningsherstel met binnenschakelaar
| Systemen met een nominale spanning: | 15 kv |
|---|---|
| Nominale frequentie: | 50 Hz |
| Toevloedstroom: | 42.5A |
Dpc-800 Staalstootkar voor het Mechanismecomponenten van de Ladingshoogspanning
| Materiaal: | Staal |
|---|---|
| Type: | 800MM |
| Vergrendelingsbord: | VSM, VS1 + |
DPC-4A-1000 Stalen handkar voor het laden van componenten van hoogspanningsschakelaars
| Materiaal: | Staal |
|---|---|
| Type: | 1000 mm |
| Vergrendelingsbord: | VSM, VS1 + |
630A-4000A 36kv 660mm Epoxyhars V. T. Spout Bushing Isolator met afgeschermd net in schakelaar
| Kleur: | Rood |
|---|---|
| Materiaal: | Giethars |
| Tarief spanning: | 36kV |
JZ58 de Plastic Schakelaar van de Contactdoosstop voor Vacuümstroomonderbreker/VCB/VD4
| Materiaal: | kunststof |
|---|---|
| Kleur: | Zwart/Grijz |
| Pins: | 58 |
180*180*550 36kv Gegote hars Wand Bushing Isolatie Kruis Single Koperen Bus-Bar in Switchgear
| Kleur: | rood |
|---|---|
| Materiaal: | Giethars |
| Snelheidsspanning: | 36KV |

