Alle producten
-
epoxyharsisolatie
-
Middelgrote Voltageisolatie
-
De Isolatie van de hoogspannings Epoxyhars
-
Vacuümvermogenschakelaar
-
Epoxyharsring
-
Elektromechanismecomponenten
-
gegoten harstransformator
-
Aardingsschakelaar
-
Koper Elektrocontacten
-
De hoogspanning maakt Schakelaar los
-
De Remhaak van de zinkoxidebliksem
-
Industriële Kabelbanden
-
Elektrobuis Plastic Pijp
-
Hoogspanningsindicatoren
-
gevormde gevalstroomonderbreker
-
de schakelaar van de ladingsbreker
-
De Transformator van de machtsdistributie
-
StephanQiuPu is een grote stroomfabriek. wij stellen zeer u tevreden. met u opnieuw zal samenwerken!
zoekwoorden [ earth switch in switchgear ] bij elkaar passen 207 producten.
36kv Polymer Silicium rubber Zinkoxide Lightning Arrester met Indoor High Voltage Switchgear
| Systemen met een nominale spanning: | 36KV |
|---|---|
| Nominale frequentie: | 50 Hz |
| Toevloedstroom: | 42.5A |
11kV Indoor Single Phase Casting Epoxy Resin Spanningstransformer met schakelaar
| Materiaal: | Giethars, epoxyhars |
|---|---|
| Kleur: | Roodbruin |
| Standaardspanningsratio: | 10000/100/100, 10000/100/220 |
Gms-1 van het de Componentenstaal van het hoogspannings Elektromechanisme de Deurslot
| Materiaal: | Staal |
|---|---|
| Schelpdier: | KYN28-12 |
| breedte: | 40 mm |
De Standaardisolatie van de Epoxyharsspuiten van CEI, het Mechanismeisolatie van 3150A 12kV HV
| Materiaal: | Giethars, epoxyhars |
|---|---|
| Snelheidsspanning: | 12 kV |
| Huidig: | 3150A |
GMS-2 Elektrische schakelapparatuur Componenten Stalen deurslot Hoogspanning
| Materiaal: | staal |
|---|---|
| hoektand: | KYN28-12/630-4000 |
| Breedte: | 40mm |
36kV Epoxyhars Doorvoering Isolatie Beschermt Koperen Busbar in Schakelinstallatie Voor Drie Gaten
| Nominale Spanning: | 36KV |
|---|---|
| Plaats van herkomst | CN |
| Merknaam | qiupu |
660mm 36kV hoogspanningsschakelinstallatie onderdelen Afgeschermde Epoxyhars Isolator Contactdoos Met Helling
| Color: | Red |
|---|---|
| Material: | Epoxy Resin |
| Rate Voltage: | 40.5kV |
Van de de Contactdoosstop van jz-46 Elektro het Mechanismecomponenten van 220V 16A het Aluminiumcontact
| Materiaal: | Aluminium |
|---|---|
| Kleur: | Grijs |
| Pinnen: | 46 |
58 van het de Contactdoos Plastic Contact van de Speldenstop Elektro het Mechanismecomponenten voor Vacuümstroomonderbreker
| Materiaal: | Plastic |
|---|---|
| Kleur: | Zwart/Grijz |
| Pins: | 25-58 |
35 kV Overspanningsbeschermer Zinkoxide-overspanningsarrestator met binnenschakelaar
| Systemen met een nominale spanning: | 35 kV |
|---|---|
| Nominale frequentie: | 50 Hz |
| Toevloedstroom: | 42.5A |

