Alle producten
-
epoxyharsisolatie
-
Middelgrote Voltageisolatie
-
De Isolatie van de hoogspannings Epoxyhars
-
Vacuümvermogenschakelaar
-
Epoxyharsring
-
Elektromechanismecomponenten
-
gegoten harstransformator
-
Aardingsschakelaar
-
Koper Elektrocontacten
-
De hoogspanning maakt Schakelaar los
-
De Remhaak van de zinkoxidebliksem
-
Industriële Kabelbanden
-
Elektrobuis Plastic Pijp
-
Hoogspanningsindicatoren
-
gevormde gevalstroomonderbreker
-
de schakelaar van de ladingsbreker
-
De Transformator van de machtsdistributie
-
StephanQiuPu is een grote stroomfabriek. wij stellen zeer u tevreden. met u opnieuw zal samenwerken!
zoekwoorden [ earth switch in switchgear ] bij elkaar passen 215 producten.
36kv Gegote hars Muurbussen 190*210*450 Isolatie met afgeschermd net kruis enkel koper busbalk in schakelaar
| Kleur: | Rood |
|---|---|
| Materiaal: | Giethars |
| Standaardspanning: | 36KV |
36kv 660mm Epoxyhars V. T. Spout Bushing Isolator met afgeschermd net voor het fixeren van koperbusbar in schakelaars
| Color: | Red |
|---|---|
| Material: | Epoxy Resin |
| Rate Voltage: | 40.5kV |
11kV Epoxyhars Giet hars Draagvermogen Isolator met Hoogspannings Binnen Schakelmaterieel
| Materiaal: | Epoxyhars |
|---|---|
| Kleur: | Rood |
| Kruipafstand: | 280 mm |
24kV-80 pF epoxyhars condensatorisolator met indicator in schakelapparatuur
| Materiaal: | Epoxyhars, giethars |
|---|---|
| Kleur: | Roodbruin |
| Dia: | 75 mm |
17,5 kV Epoxyhars Steunisolator met Koperen Inzetstuk Hoogte voor Schakelapparatuur
| Materiaal: | Epoxyhars, giethars |
|---|---|
| kleur: | Rood/Bruin |
| Dia: | 90 mm |
De Hoogspanning van GN30-12D 12kV maakt de Onderbrekingsschakelaar los van de Schakelaar Binnenlading
| Beoordeel spanning: | 12KV |
|---|---|
| Tarief stroom: | 630A-1250A |
| Hete Stabiele Stroom: | 12.5kA/4S |
De binnenhoogspanning maakt Schakelaar, de Schakelaar 630A-3150A van de Hoogspanningsisolator los
| Tariefvoltage: | 12KV |
|---|---|
| Tariefstroom: | 630A-3150A |
| Hete Stabiele Stroom: | 12.5kA/4S |
36kv driefasige isolatie schakelaar met hoogspanningsschakelaar binnen
| Standaardspanning: | 36KV |
|---|---|
| Koersstroom: | 630A-4000A |
| Hete Stabiele Stroom: | 12.5kA/4S |
11kv hoogspannings binnenshuis opblaasbaar geïsoleerd schakelaarkas
| Materiaal: | SS304 |
|---|---|
| Lange: | 1,7 M |
| Stroom: | 630A-2500A |
630A 24kV Epoxyhars V. T. Tuit Isolator Connector Box met Schakelkast
| Materiaal: | Epoxyhars |
|---|---|
| Kleur: | Rood/Bruin |
| Hoogte: | 315 mm |

