Alle producten
-
epoxyharsisolatie
-
Middelgrote Voltageisolatie
-
De Isolatie van de hoogspannings Epoxyhars
-
Vacuümvermogenschakelaar
-
Epoxyharsring
-
Elektromechanismecomponenten
-
gegoten harstransformator
-
Aardingsschakelaar
-
Koper Elektrocontacten
-
De hoogspanning maakt Schakelaar los
-
De Remhaak van de zinkoxidebliksem
-
Industriële Kabelbanden
-
Elektrobuis Plastic Pijp
-
Hoogspanningsindicatoren
-
gevormde gevalstroomonderbreker
-
de schakelaar van de ladingsbreker
-
De Transformator van de machtsdistributie
-
StephanQiuPu is een grote stroomfabriek. wij stellen zeer u tevreden. met u opnieuw zal samenwerken!
zoekwoorden [ earth switch in switchgear ] bij elkaar passen 215 producten.
JN15-12/31.5/ 150mm Indoor Electrical Grounding Switch met isolatieplaat
| Snelheidsspanning: | 12KV |
|---|---|
| Frequentiespanning: | 42kV |
| Space Dsitance: | 150 mm |
11kv 1250A Interne aardingsschakelaar met 150 mm polen en isolatieplaat
| Tarief spanning: | 12KV |
|---|---|
| Frequentie Spanning: | 42kV |
| Space Dsitance: | 150MM |
Linksysteem met ES-10 aardingsschakelaar in GZS1-12 schakelapparatuur 0,4M
| Materiaal: | Staal |
|---|---|
| Schelpdier: | KYN28-12/GZS1-12 |
| breedte: | 8001000mm |
JN15-12/31.5kA-210mm Hoogspanning het Aanaarden Schakelaar/Gemalen Schakelaar Eenvoudige Structuur
| Snelheidsspanning: | 12KV |
|---|---|
| Frequentiespanning: | 42kV |
| Space Dsitance: | 165 mm-275 mm |
Paraplu-versnellingssysteem met ES-10 aardingsschakelaar in GZS1-12 schakelapparatuur
| Materiaal: | staal |
|---|---|
| hoektand: | KYN28-12/GZS1-12 |
| Breedte: | 8001000mm |
Binnenac HV Aardingsschakelaar Mechanisch voor Machtssysteem JN15-12/T40
| Snelheidsspanning: | 10kV |
|---|---|
| Frequentiespanning: | 42kV |
| Ruimtestroom: | 31.5-40KA/4S |
Mechanische Binnenac HV het Aanaarden Schakelaar voor Machtssysteem JN15A-12/31.5kA
| Snelheidsspanning: | 10kV |
|---|---|
| Frequentiespanning: | 42kV |
| Ruimtestroom: | 31.5-40KA/4S |
Fk10-I Elektrische Hulpstopschakelaar voor het Met elkaar verbinden van Binnenhoogspanning het Aanaarden Schakelaar
| materiaal: | Pastic |
|---|---|
| Nominale spanning: | 660V |
| Geschatte Macht: | 50Hz |
Binnenhv-Isolatieschakelaar voor Mechanismemateriaal
| Beoordeel spanning: | 12KV |
|---|---|
| Tarief stroom: | 630A-1250A |
| Hete Stabiele Stroom: | 12.5kA/4S |
Staal het Aanaarden Schakelaar het Elektro Met elkaar verbinden voor het Materiaal van KYN28 Switcgear
| Materiaal: | Staal |
|---|---|
| Schelpdier: | KYN28-12 |
| breedte: | 650 mm-1000 mm |

