Alle producten
-
epoxyharsisolatie
-
Middelgrote Voltageisolatie
-
De Isolatie van de hoogspannings Epoxyhars
-
Vacuümvermogenschakelaar
-
Epoxyharsring
-
Elektromechanismecomponenten
-
gegoten harstransformator
-
Aardingsschakelaar
-
Koper Elektrocontacten
-
De hoogspanning maakt Schakelaar los
-
De Remhaak van de zinkoxidebliksem
-
Industriële Kabelbanden
-
Elektrobuis Plastic Pijp
-
Hoogspanningsindicatoren
-
gevormde gevalstroomonderbreker
-
de schakelaar van de ladingsbreker
-
De Transformator van de machtsdistributie
-
StephanQiuPu is een grote stroomfabriek. wij stellen zeer u tevreden. met u opnieuw zal samenwerken!
zoekwoorden [ earth switch in switchgear ] bij elkaar passen 215 producten.
1250A-1600A 24kv/225 Epoxyhars V. T Spout Isolator Contactor Box met Schakelaar
| Materiaal: | Epoxyhars |
|---|---|
| Kleur: | Rood/Bruin |
| Hoogte: | 315 mm |
24 kV epoxyhars V.T Spout Bushing Isolator in Middenspanningsschakelaar
| Materiaal: | Epoxyhars |
|---|---|
| Kleur: | Rood/Bruin |
| Hoogte: | 315 mm |
Buitengewone High Voltage Disconnect Switch Isolator Switch 630A-3150A
| Rate Voltage: | 36KV |
|---|---|
| Koersstroom: | 630A-3150A |
| Hete Stabiele Stroom: | 12.5kA/4S |
De openluchthoogspanning maakt Schakelaar, de Schakelaar 630A-4000A van de Hoogspanningsisolator los
| Rate Voltage: | 36KV |
|---|---|
| Koersstroom: | 630A-4000A |
| Hete Stabiele Stroom: | 12.5kA/4S |
12kV Buiten Hoogspanningsschakelaar, Hoogspannings Isolator Schakelaar 630A-4000A
| Rate Voltage: | 12 kV |
|---|---|
| Koersstroom: | 630A-4000A |
| Hete Stabiele Stroom: | 12.5kA/4S |
12kV Buiten Hoogspanning Ontkoppelingsschakelaar, Hoogspanning Isolator Schakelaar 630A-4000A met Polymer materiaal
| Snelheidsspanning: | 12 kV |
|---|---|
| Tarief stroom: | 630A-4000A |
| Hete Stabiele Stroom: | 12.5kA/4S |
24kV Buiten Hoogspanning Ontkoppelingsschakelaar, Hoogspanning Isolator Schakelaar 630A-4000A met Polymer materiaal
| Snelheidsspanning: | 24KV |
|---|---|
| Tarief stroom: | 630A-4000A |
| Hete Stabiele Stroom: | 12.5kA/4S |
36kV High Voltage Disconnect Switch, High Voltage Isolator Switch 630A-4000A met Polymer materiaal
| Rate Voltage: | 40.5kV |
|---|---|
| Koersstroom: | 630A-4000A |
| Hete Stabiele Stroom: | 12.5kA/4S |
De elektrohoogspanning maakt Schakelaar, de Schakelaar GN19-12 van de 3 Faseisolator los
| Beoordeel spanning: | 12KV |
|---|---|
| Tarief stroom: | 400A |
| Hete Stabiele Stroom: | 12.5kA/4S |
De Hoogspanning in drie stadia maakt Schakelaar GN19-12M van de Schakelaar de Elektrohv Isolator los
| Tarief spanning: | 12KV |
|---|---|
| Tarief huidige: | 400A |
| Hete Stabiele Stroom: | 12.5kA/4S |

