Alle producten
-
epoxyharsisolatie
-
Middelgrote Voltageisolatie
-
De Isolatie van de hoogspannings Epoxyhars
-
Vacuümvermogenschakelaar
-
Epoxyharsring
-
Elektromechanismecomponenten
-
gegoten harstransformator
-
Aardingsschakelaar
-
Koper Elektrocontacten
-
De hoogspanning maakt Schakelaar los
-
De Remhaak van de zinkoxidebliksem
-
Industriële Kabelbanden
-
Elektrobuis Plastic Pijp
-
Hoogspanningsindicatoren
-
gevormde gevalstroomonderbreker
-
de schakelaar van de ladingsbreker
-
De Transformator van de machtsdistributie
-
StephanQiuPu is een grote stroomfabriek. wij stellen zeer u tevreden. met u opnieuw zal samenwerken!
zoekwoorden [ high voltage switchgear components ] bij elkaar passen 219 producten.
40.5kV van het de Isolatieschild van de hoogspannings Epoxyhars het Spuitenringen 660mm Hoogte
| Kleur: | Rood |
|---|---|
| Materiaal: | Giethars |
| Tarief spanning: | 40.5kV |
11kV Epoxyhars Giet hars Draagvermogen Isolator met Hoogspannings Binnen Schakelmaterieel
| Materiaal: | Epoxyhars |
|---|---|
| Kleur: | Rood |
| Kruipafstand: | 280 mm |
36kV Hoogspannings Epoxyhars Isolator Afschermingsuitloop Bussen 660mm Hoogte
| Kleur: | Rood |
|---|---|
| Materiaal: | Giethars |
| Tarief spanning: | 36kV |
Van de de Epoxyharsisolatie van de mechanisme de Ondersteunende Hoogspanning Zuilvormige Ring
| kleur: | rood |
|---|---|
| Materiaal: | Gieten |
| Tariefvoltage: | 40.5kV |
De stevige Verenigde Isolatie van 40.5kV Expoxy Hars voor Mechanismehoogspanning
| Materiaal: | Epoxyhars |
|---|---|
| Kleur: | Rood/Bruin |
| Tarief spanning: | 40.5kV |
36kv gietharsondersteuningsisolator met een lengte van 300 mm voor hogespanningsinrichtingen
| Kleur: | Rood |
|---|---|
| Materiaal: | Giethars |
| Standaardspanning: | 36KV |
De binnenhoogspanning maakt Schakelaar, de Schakelaar 630A-3150A van de Hoogspanningsisolator los
| Tariefvoltage: | 12KV |
|---|---|
| Tariefstroom: | 630A-3150A |
| Hete Stabiele Stroom: | 12.5kA/4S |
36kv driefasige isolatie schakelaar met hoogspanningsschakelaar binnen
| Standaardspanning: | 36KV |
|---|---|
| Koersstroom: | 630A-4000A |
| Hete Stabiele Stroom: | 12.5kA/4S |
De hoogspanning 40.5kV/36kV goot van de het Contactdoos van de Hars de Techniek Isolatie (Spuiten) APG
| Materiaal: | Giethars |
|---|---|
| Kleur: | Roodbruin |
| Snelheidsspanning: | 40.5kV /36kV |
Van de het Contactdoos van de beveiligings40.5kv Epoxyhars de Isolatiehoogspanning cth-40.5D
| Materiaal: | Gietende Hars |
|---|---|
| kleur: | rood |
| Tariefvoltage: | 40.5kV |

