Alle producten
-
epoxyharsisolatie
-
Middelgrote Voltageisolatie
-
De Isolatie van de hoogspannings Epoxyhars
-
Vacuümvermogenschakelaar
-
Epoxyharsring
-
Elektromechanismecomponenten
-
gegoten harstransformator
-
Aardingsschakelaar
-
Koper Elektrocontacten
-
De hoogspanning maakt Schakelaar los
-
De Remhaak van de zinkoxidebliksem
-
Industriële Kabelbanden
-
Elektrobuis Plastic Pijp
-
Hoogspanningsindicatoren
-
gevormde gevalstroomonderbreker
-
de schakelaar van de ladingsbreker
-
De Transformator van de machtsdistributie
-
StephanQiuPu is een grote stroomfabriek. wij stellen zeer u tevreden. met u opnieuw zal samenwerken!
zoekwoorden [ high voltage switchgear components ] bij elkaar passen 219 producten.
11 kV hoogspanningsisolatie schakelaar 630A-4000A
| Standaardspanning: | 11kV |
|---|---|
| Koersstroom: | 630A-4000A |
| Hete Stabiele Stroom: | 12.5kA/4S |
11 kV Buiten 630A-4000A High Voltage Disconnect Switch Met Polymer Materiaal
| Standaardspanning: | 11kV |
|---|---|
| Koersstroom: | 630A-4000A |
| Hete Stabiele Stroom: | 12.5kA/4S |
High Voltage Medium Voltage 12kV Disconnecting Switch
| Beoordeel spanning: | 12KV |
|---|---|
| Frequentie Spanning: | 42kV |
| Huidig: | 630A-4000A |
Hoogspanningsinrichting voor vacuüm-oplaadbrekers FZN25
| Snelheidsspanning: | 12 kV |
|---|---|
| Frequentie Spanning: | 42kV |
| Stabiele Stroom: | 20kA/4s |
Smeltbare verwijderde Schakelaar 1250A van de hoogspannings de Binnen Vacuümstroomonderbreker
| Snelheidsspanning: | 12 kV |
|---|---|
| Frequentie Spanning: | 42kV |
| Higth: | 275 mm |
De binnenring van de Installatie Epoxyhars, Hoogspannings Postisolatie 40.5kV
| naam: | Epoxyharsring |
|---|---|
| Kleur: | Rood of aangepast |
| Installatie: | Binneninstallatie |
24 kV hoogspanning binnen vacuüm-ladingbreker schakelaar FZN25
| Snelheidsspanning: | 24KV |
|---|---|
| Frequentie Spanning: | 68 kV |
| Stabiele Stroom: | 31.5kA/4S |
Van het Mechanismecomponenten van ISO het Gepantserde Elektro Open Type
| Plaats van herkomst: | Zhenjiang, China |
|---|---|
| Kleur: | Volgens aangepaste klantenbehoeften, |
| Vorm: | Aangepast |
Ingesloten het metaal bevestigde Elektrodoostype van Mechanismecomponenten
| Modelnummer: | XGN66-12 |
|---|---|
| Kleur: | wit/roestvrij staal/aangepast |
| Toepassing: | Electric Power-Transmissie |
Rubberen afdichtring voor elektrische schakelapparatuur van het torenmodel
| Material: | Rubber |
|---|---|
| Size: | 35-110mm |
| Type: | Tower |

