Alle producten
-
epoxyharsisolatie
-
Middelgrote Voltageisolatie
-
De Isolatie van de hoogspannings Epoxyhars
-
Vacuümvermogenschakelaar
-
Epoxyharsring
-
Elektromechanismecomponenten
-
gegoten harstransformator
-
Aardingsschakelaar
-
Koper Elektrocontacten
-
De hoogspanning maakt Schakelaar los
-
De Remhaak van de zinkoxidebliksem
-
Industriële Kabelbanden
-
Elektrobuis Plastic Pijp
-
Hoogspanningsindicatoren
-
gevormde gevalstroomonderbreker
-
de schakelaar van de ladingsbreker
-
De Transformator van de machtsdistributie
-
StephanQiuPu is een grote stroomfabriek. wij stellen zeer u tevreden. met u opnieuw zal samenwerken!
zoekwoorden [ high voltage switchgear components ] bij elkaar passen 219 producten.
24 kV/630A Epoxyhars Spout Bushing Hoogspanning Ved LonIEC Approg Lifeaspn
| Materiaal: | epoxyhars |
|---|---|
| Kleur: | Roodbruin |
| Higth: | 340 mm |
49X82mm Hoogspanning 1250A Rode Koperen Vaste Contact , VCB Koperen Statisch Contact
| Materiaal: | Rood Koper |
|---|---|
| Huidig: | 1250A |
| diam: | 49 mm |
10kV de Condensator 50Hz van de hoogspanningsshunt voor Machtsdistributie
| Nominale spanning: | 10kv |
|---|---|
| Geschatte frequentie: | 50Hz |
| Certificaat: | ISO9001, Typeonderzoekrapport |
10-35KV van de de Epoxyharsisolatie van de Kabinets de Binnenhoogspanning Rode Kleur
| Materiaal: | epoxyhars |
|---|---|
| Kleur: | Roodbruin |
| Kruip afstand: | 280 mm |
Buitengewone High Voltage Disconnect Switch Isolator Switch 630A-3150A
| Rate Voltage: | 36KV |
|---|---|
| Koersstroom: | 630A-3150A |
| Hete Stabiele Stroom: | 12.5kA/4S |
De openluchthoogspanning maakt Schakelaar, de Schakelaar 630A-4000A van de Hoogspanningsisolator los
| Rate Voltage: | 36KV |
|---|---|
| Koersstroom: | 630A-4000A |
| Hete Stabiele Stroom: | 12.5kA/4S |
12kV Buiten Hoogspanningsschakelaar, Hoogspannings Isolator Schakelaar 630A-4000A
| Rate Voltage: | 12 kV |
|---|---|
| Koersstroom: | 630A-4000A |
| Hete Stabiele Stroom: | 12.5kA/4S |
12kV Buiten Hoogspanning Ontkoppelingsschakelaar, Hoogspanning Isolator Schakelaar 630A-4000A met Polymer materiaal
| Snelheidsspanning: | 12 kV |
|---|---|
| Tarief stroom: | 630A-4000A |
| Hete Stabiele Stroom: | 12.5kA/4S |
24kV Buiten Hoogspanning Ontkoppelingsschakelaar, Hoogspanning Isolator Schakelaar 630A-4000A met Polymer materiaal
| Snelheidsspanning: | 24KV |
|---|---|
| Tarief stroom: | 630A-4000A |
| Hete Stabiele Stroom: | 12.5kA/4S |
36kV High Voltage Disconnect Switch, High Voltage Isolator Switch 630A-4000A met Polymer materiaal
| Rate Voltage: | 40.5kV |
|---|---|
| Koersstroom: | 630A-4000A |
| Hete Stabiele Stroom: | 12.5kA/4S |

