Alle producten
-
epoxyharsisolatie
-
Middelgrote Voltageisolatie
-
De Isolatie van de hoogspannings Epoxyhars
-
Vacuümvermogenschakelaar
-
Epoxyharsring
-
Elektromechanismecomponenten
-
gegoten harstransformator
-
Aardingsschakelaar
-
Koper Elektrocontacten
-
De hoogspanning maakt Schakelaar los
-
De Remhaak van de zinkoxidebliksem
-
Industriële Kabelbanden
-
Elektrobuis Plastic Pijp
-
Hoogspanningsindicatoren
-
gevormde gevalstroomonderbreker
-
de schakelaar van de ladingsbreker
-
De Transformator van de machtsdistributie
-
StephanQiuPu is een grote stroomfabriek. wij stellen zeer u tevreden. met u opnieuw zal samenwerken!
zoekwoorden [ high voltage switchgear components ] bij elkaar passen 219 producten.
180*180*550 36kv Gegote hars Wand Bushing Isolatie Kruis Single Koperen Bus-Bar in Switchgear
| Kleur: | rood |
|---|---|
| Materiaal: | Giethars |
| Snelheidsspanning: | 36KV |
36kv Gegote hars Muurbussen 190*210*450 Isolatie met afgeschermd net kruis enkel koper busbalk in schakelaar
| Kleur: | Rood |
|---|---|
| Materiaal: | Giethars |
| Standaardspanning: | 36KV |
36kv 660mm Epoxyhars V. T. Spout Bushing Isolator met afgeschermd net voor het fixeren van koperbusbar in schakelaars
| Color: | Red |
|---|---|
| Material: | Epoxy Resin |
| Rate Voltage: | 40.5kV |
17,5 kV Epoxyhars Steunisolator met Koperen Inzetstuk Hoogte voor Schakelapparatuur
| Materiaal: | Epoxyhars, giethars |
|---|---|
| kleur: | Rood/Bruin |
| Dia: | 90 mm |
van de Epoxyharsspuiten van 24kV 630A Erkende CEI van de de Isolatiehoogspanning Lange Levensduur
| Materiaal: | epoxyhars |
|---|---|
| Kleur: | Roodbruin |
| Higth: | 315 mm |
35 kV Overspanningsbeschermer Zinkoxide-overspanningsarrestator met binnenschakelaar
| Systemen met een nominale spanning: | 35 kV |
|---|---|
| Nominale frequentie: | 50 Hz |
| Toevloedstroom: | 42.5A |
15kV-overspanningsbeschermer Zinkoxidespanningsherstel met binnenschakelaar
| Systemen met een nominale spanning: | 15 kv |
|---|---|
| Nominale frequentie: | 50 Hz |
| Toevloedstroom: | 42.5A |
3150A het rode Contact van de Kopervulcanisatie voor Binnenhoogspanningsstroomonderbreker
| Materiaal: | Rood koper |
|---|---|
| Huidig: | 3150A |
| bord: | Zilver+vulkanisatie |
11 kV Indoor Single Phase Casting Epoxy Resin Spanningstransformer
| Materiaal: | Giethars, epoxyhars |
|---|---|
| Kleur: | Roodbruin |
| Standaardspanningsratio: | 10000/100/100, 10000/100/220 |
24 kV epoxyhars V.T Spout Bushing Isolator in Middenspanningsschakelaar
| Materiaal: | Epoxyhars |
|---|---|
| Kleur: | Rood/Bruin |
| Hoogte: | 315 mm |

