Alle producten
-
epoxyharsisolatie
-
Middelgrote Voltageisolatie
-
De Isolatie van de hoogspannings Epoxyhars
-
Vacuümvermogenschakelaar
-
Epoxyharsring
-
Elektromechanismecomponenten
-
gegoten harstransformator
-
Aardingsschakelaar
-
Koper Elektrocontacten
-
De hoogspanning maakt Schakelaar los
-
De Remhaak van de zinkoxidebliksem
-
Industriële Kabelbanden
-
Elektrobuis Plastic Pijp
-
Hoogspanningsindicatoren
-
gevormde gevalstroomonderbreker
-
de schakelaar van de ladingsbreker
-
De Transformator van de machtsdistributie
-
StephanQiuPu is een grote stroomfabriek. wij stellen zeer u tevreden. met u opnieuw zal samenwerken!
zoekwoorden [ high voltage switchgear components ] bij elkaar passen 219 producten.
Kyn28-12/800 630A-4000A Verplaatsbare AC-sluitingsinstallatie voor binnenshuis
| Productnaam: | Vaste schakelaars |
|---|---|
| Beoordeel spanning: | 12KV |
| Tarieffrequentie: | 50 Hz |
Kyn28-12/630A-4000A Indoor gepantserde verwisselbare wisselstroom met een metalen omheining
| Productnaam: | Vaste schakelaars |
|---|---|
| Tarief spanning: | 11kV |
| Tarieffrequentie: | 50 Hz |
Dpc-650 werkt de Elektro Gemakkelijke het Staalstootkar van Mechanismecomponenten
| Materiaal: | Staal |
|---|---|
| Type: | 650 mm |
| Vergrendelingsbord: | VSM, VS1 + |
De betrouwbare Elektro Mechanische Koppeling van Mechanismecomponenten tussen Stroomonderbrekers
| Materiaal: | Staal |
|---|---|
| Schelpdier: | KYN28-12 |
| breedte: | 1000 mm |
630A van het de Doos Lage Voltage van de machtsdistributie Terugtrekbaar het Mechanismekabinet
| Modelnummer: | MNS |
|---|---|
| Kleur: | Aangepast |
| Geschatte stroom/A: | 630(EEN) |
De gepantserde Verwijderbare AC Metaal Ingesloten Distributie van de Mechanismemacht
| Plaats van herkomst: | Zhejiang, China |
|---|---|
| Modelnummer: | KYN61 |
| Productnaam: | Hoogspanningsac metaal ingesloten mechanisme |
Verwijderbaar het Metaal Bekleed Mechanisme 12KV van de machtstransmissie
| Modelnummer: | KYN28-24 |
|---|---|
| Kleur: | wit/roestvrij staal/aangepast |
| Toepassing: | Electric Power-Transmissie |
36kV lucht Geïsoleerd Metaal Bekleed Terugtrekbaar Mechanisme
| Productnaam: | typemv mechanisme |
|---|---|
| nominale spanning: | 36kV |
| Geschatte frequentie: | 60 Herz |
Koudgewalst Elektro Terugtrekbaar het Mechanisme Laag Voltage van IP40
| Materiaal: | Koudgewalst Staal |
|---|---|
| Kleur: | Aangepast |
| Frequentie: | 50/60Hz |
40.5 kV Modulaire en compacte schakelinstallaties met integrale gasisolatie
| Product Name: | type MV switchgear |
|---|---|
| Rated Voltage: | 36kV |
| Rated Frequency: | 60 Hz |

