Alle producten
-
epoxyharsisolatie
-
Middelgrote Voltageisolatie
-
De Isolatie van de hoogspannings Epoxyhars
-
Vacuümvermogenschakelaar
-
Epoxyharsring
-
Elektromechanismecomponenten
-
gegoten harstransformator
-
Aardingsschakelaar
-
Koper Elektrocontacten
-
De hoogspanning maakt Schakelaar los
-
De Remhaak van de zinkoxidebliksem
-
Industriële Kabelbanden
-
Elektrobuis Plastic Pijp
-
Hoogspanningsindicatoren
-
gevormde gevalstroomonderbreker
-
de schakelaar van de ladingsbreker
-
De Transformator van de machtsdistributie
-
StephanQiuPu is een grote stroomfabriek. wij stellen zeer u tevreden. met u opnieuw zal samenwerken!
zoekwoorden [ high voltage switchgear components ] bij elkaar passen 219 producten.
RMNS-het Mechanisme van het Reeks690v IP54 2000Hz Lage Voltage
| nominale spanning: | Tot 690 V |
|---|---|
| Geschatte stroom voor systeem: | 4000 (speciaal aan 6300A) V |
| Geschatte frequentie: | 2000hz |
Hoogspanningsgasgevulde schakelapparatuur CVCC 12kV Elektrisch SS304
| Materiaal: | SS304 |
|---|---|
| Lange: | 1,7 M |
| Stroom: | 630A |
11kv hoogspannings binnenshuis opblaasbaar geïsoleerd schakelaarkas
| Materiaal: | SS304 |
|---|---|
| Lange: | 1,7 M |
| Stroom: | 630A-2500A |
Hulpschakelaar Elektrische schakelapparatuurcomponenten voor hoogspanning VCB
| Materiaal: | Pastic |
|---|---|
| Nominale spanning: | 660V |
| Nominaal vermogen:: | 50Hz |
Gjl-1 de op zwaar werk berekende Scharnieren van de Kabinetsdeur, de Geborstelde Scharnieren van het Nikkelkabinet
| Materiaal: | staal |
|---|---|
| Schelpdier: | KYN28-12 |
| Breedte: | 42 mm |
Hoogspannings VCB 12kV vacuümcircuitbreaker in schakelaar
| Spanning: | 12 kV |
|---|---|
| Nominale stroom: | 630,... 4000A |
| Naam van het product: | vacuümstroomonderbreker |
Staal het Aanaarden Schakelaar het Elektro Met elkaar verbinden voor het Materiaal van KYN28 Switcgear
| Materiaal: | Staal |
|---|---|
| Schelpdier: | KYN28-12 |
| breedte: | 650 mm-1000 mm |
Van de de Contactdoosstop van jz-46 Elektro het Mechanismecomponenten van 220V 16A het Aluminiumcontact
| Materiaal: | Aluminium |
|---|---|
| Kleur: | Grijs |
| Pinnen: | 46 |
40.5kV epoxyhars Gegoten Ring voor ABB-Mechanisme
| Kleur: | rood |
|---|---|
| Materiaal: | Epoxyhars, giethars |
| Snelheidsspanning: | 40.5kV |
36kV 630A-1250A giethars VT Spout Bushing Contactor Box met afgeschermd net voor schakelaar
| Kleur: | rood |
|---|---|
| Materiaal: | Epoxyhars, giethars |
| Snelheidsspanning: | 36KV |

