Alle producten
-
epoxyharsisolatie
-
Middelgrote Voltageisolatie
-
De Isolatie van de hoogspannings Epoxyhars
-
Vacuümvermogenschakelaar
-
Epoxyharsring
-
Elektromechanismecomponenten
-
gegoten harstransformator
-
Aardingsschakelaar
-
Koper Elektrocontacten
-
De hoogspanning maakt Schakelaar los
-
De Remhaak van de zinkoxidebliksem
-
Industriële Kabelbanden
-
Elektrobuis Plastic Pijp
-
Hoogspanningsindicatoren
-
gevormde gevalstroomonderbreker
-
de schakelaar van de ladingsbreker
-
De Transformator van de machtsdistributie
-
StephanQiuPu is een grote stroomfabriek. wij stellen zeer u tevreden. met u opnieuw zal samenwerken!
zoekwoorden [ high voltage switchgear components ] bij elkaar passen 219 producten.
36kV Epoxyhars Doorvoering Isolatie Beschermt Koperen Busbar in Schakelinstallatie Voor Drie Gaten
| Nominale Spanning: | 36KV |
|---|---|
| Plaats van herkomst | CN |
| Merknaam | qiupu |
46-pins aluminium sokkelschakelaar met zilveren pinnen voor binnenschakelmateriaal
| Material: | Aluminium |
|---|---|
| color: | Gray |
| Pins: | 46 |
APG-de Ring 3150A 10kV van de Technologie Epoxyhars voor Stootkartype Mechanisme
| Materiaal: | Giethars, epoxyhars |
|---|---|
| Snelheidsspanning: | 12 kV |
| Frequentiespanning: | 42 kV |
11kV Indoor Single Phase Casting Epoxy Resin Spanningstransformer met schakelaar
| Materiaal: | Giethars, epoxyhars |
|---|---|
| Kleur: | Roodbruin |
| Standaardspanningsratio: | 10000/100/100, 10000/100/220 |
Medium / High Voltage Epoxy Harz Isolator Schakelcomponenten 3150A 11 KV
| Materiaal: | Giethars, epoxyhars |
|---|---|
| Snelheidsspanning: | 11 kV |
| Frequentiespanning: | 42 kV |
Het terugtrekbare Mechanisme 660V van de Machtsdistributie voor Motorcontrole
| Kleur: | wit/roestvrij staal/aangepast |
|---|---|
| Geschat isolatievoltage: | 660V |
| Toepassing: | Electric Power-Transmissie |
24kV-80 pF epoxyhars condensatorisolator met indicator in schakelapparatuur
| Materiaal: | Epoxyhars, giethars |
|---|---|
| Kleur: | Roodbruin |
| Dia: | 75 mm |
11 kV Indoor Single Phase Casting Epoxy Resin Spanningstransformer met luchtisolatie schakelaar
| Materiaal: | Giethars, epoxyhars |
|---|---|
| Kleur: | Roodbruin |
| Standaardspanningsratio: | 10000/100/100, 10000/100/220 |
6kv-36kV Indoor Single Phase Casting Epoxy Resin Spanningstransformer met luchtgeïsoleerde schakelaar
| Materiaal: | Giethars, epoxyhars |
|---|---|
| Kleur: | Roodbruin |
| Standaardspanningsratio: | 10000/100/100, 10000/100/220 |
Hot sale IP2X XGN2-12 AC Box-type vaste metalen afgesloten schakelingsapparatuur
| Modelnummer: | XGN2-12 |
|---|---|
| Nominale spanning: | 3.6/7.2/12KV |
| Geschatte frequentie: | 50Hz |

